معاونت‌های ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور به لرستان سفر می‌کنند

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار اسکندر مؤمنی امروز سه شنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در لرستان، اظهار داشت: به زودی هیئتی متشکل از معاونت‌های ستاد مبارزه با مواد مخدر به استان لرستان اعزام می‌شود.

وی، افزود: این هیئت جهت بهره گیری از نظرات، پیشنهادات و رهنمودهای نماینده ولی فقیه در استان به حضور ایشان می رسند و همچنین با بررسی میدانی و تشکیل جلسه با دستگاه‌های مرتبط برای ساماندهی و کمک در خصوص موارد طرح شده در نامه نماینده ولی فقیه در استان لرستان، پیشنهادات اجرایی را جمع آوری تا در ستاد مبارزه با مواد مخدر مطرح و تصمیم گیری شود.

سردار مؤمنی از پیگیری‌های حجت‌الاسلام سید احمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد تقدیر و تشکر به عمل آوردند.

لازم به ذکر است نماینده ولی فقیه در استان لرستان پیش از این دیدار نیز با رحمانی فضلی وزیر کشور دیدار و گفت و گو کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کنفرانس بین المللی «نقش معرفت دینی در علوم اسلامی» برگزار می شود

س سپتامبر 15 , 2020
به گزارش خبرنگار مهر، مهدی نصیری ظهر سه شنبه در نشست خبری که در پژوهشگاه حوزه و دانشگاه برگزار شد، اظهار داشت: کنفرانس بین‌المللی «نقش معرفت دینی در علوم انسانی» برگزار می‌شود. وی با بیان اینکه پس از اعلام فراخوان فرصتی به مدت چهار ماه برای ارسال مقالات به دبیرخانه […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع