معرفی اعضای جدید دو شورای سینمایی

اعضای جدید شوراهای ساخت و نمایش آثار سینمایی و غیر سینمایی معرفی شدند.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، در پی بخشنامه رییس سازمان سینمایی و غیبت و استعفا برخی از از اعضای شوراهای ساخت و نمایش، حسین انتظامی در احکامی اعضای جدید را معرفی کرد.

محمد جعفر صافی و سید حسین حقگو در شورای ساخت آثار سینمایی، مجید مغنیان، مسعود سفلایی، رضا خوشدل راد و عباس اکبری در شورای ساخت آثار غیر سینمایی و محمد مهدی یادگاری در شورای نمایش آثار غیر سینمایی اعضای جدید این شوراها هستند که جایگزین مسعود نقاش زاده، اکبر نبوی، امیر آشتیانی، فرید فرخنده کیش، رحمان سیفی آزاد، حامد عنقا، بهروز مفید و مجید رضا بالا شدند.

چندی پیش رییس سازمان سینمایی در بخشنامهای به معاونت ارزشیابی و نظارت مقرر کرد نظر به ضرورت صیانت از حقوق پدیدآورندگان، مقتضی است چنانچه هر یک از اعضای شورای پروانه ساخت یا نمایش در حیطه کاری خود (سینمایی یا غیر سینمایی) تقاضای پروانه ساخت ارائه دادند با صاحب نظری دیگر جایگزین شوند. 

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ارتقای رتبه آذربایجان شرقی در بهبود فضای کسب و کار

ی جولای 26 , 2020
ایسنا/آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی از بهبود جایگاه استان در زمینه بهبود فضای کسب و کار خبر داد و گفت: با تلاش‌های انجام شده، رتبه استان از رده شانزدهم کشوری در سال گذشته به رتبه دهم ارتقا یافته است. محمدرضا پورمحمدی در آیین افتتاح مجازی پنجره واحد فیزیکی شروع کسب […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع