مهار حریق در اتاقک یک مرکز تجاری در قلهک

سخنگوی سازمان آتش نشانی درباره آتش‌سوزی در یک مرکز تجاری در قلهک توضیحاتی ارائه کرد.

جلال ملکی (سخنگوی سازان آتش‌نشانی شهرداری تهران) درباره جزییات این حادثه گفت: یک مورد حادثه در یک مرکز تجاری در خیابان شریعتی، بین دوراهی قلهک و سه راه یخچال در ساعت 19:12 به سامانه 125 سازمان آتش‌نشانی اطلاع داده می‌شود.

وی ادامه داد: محل حادثه اتاقکی در طبق منهای یک این مرکز تجاری بود که در آن مقداری سیم برق و کابل قرار داشت و حریق ایجاد شده بود. با حضور اولین ایستگاه‌ها آتش به سرعت در همین اتاقک خاموش شده و از سرایت آن به اطراف جلوگیری می‌شود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی گفت: طبقه منهای یک و طبقه بالایی آن نیز دچار دودگرفتگی شده بود که بلافاصله اقدامات لازم نیز برای تخلیه دود انجام می‌شود. خوشبختانه در این حادثه هیچ مصدوم و نجات یافته‌ای گزارش نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

طرح نماد بستر اصلی همکاری وزارت آموزش و پرورش با سازمان امور اجتماعی است

ی جولای 26 , 2020
رییس سازمان امور اجتماعی کشور گفت: طرح نماد بستر اصلی همکاری وزارت آموزش و پرورش با سازمان امور اجتماعی است. به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ تقی رستم وندی معاون وزیر و رئیس سازمان امور اجتماعی کشور در نشست گفتگوی هفته که در محل وزارت […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع