میلاد تقوی: جلسات فدراسیون والیبال آنلاین برگزار می شود/کرونا نگرفتم

دبیرکل فدراسیون والیبال مبتلا شدنش به ویروس کرونا را تکذیب کرد و گفت: محمد منصوری ملی پوش سابق والیبال ایران و مدیرکمپ تیم های ملی فدراسیون به کرونا مبتلا شد.

میلاد تقوی در گفتگو با ایلنا با بیان اینکه در دو هفته اخیر مشکوک به ابتلا به ویروس کرونا بودم،بیان کرد: پس از انجام تست PCR و آزمایش خون ، کرونا بنده منفی اعلام شد و مشکلی خاصی ندارم و از روز شنبه در محل کار خود حاضر می شوم.

وی تصریح کرد: از تمامی کارکنان فدراسیون تست کرونا گرفته شد ، محمد منصوری مدیر کمپ تیم های ملی فدراسیون والیبال به کرونا مبتلا شد و در حال حاضر در قرنطینه خانگی به سر می برد و برای ایشان آرزوی سلامتی می کنم.

دبیرکل فدراسیون والیبال ادامه داد: چند روز گذشته اعلام کردیم که از روز شنبه ۲۵ مرداد شیوه فعالیت فدراسیون دور کاری خواهد شد و برای اینکار به زیرساخت هایی احتیاج داریم ،کار سختی خواهد بود و تجربه جدیدی است.

میلاد تقوی با اشاره به برگزاری آنلاین جلسات فدراسیون والیبال، گفت: ما در هفته گذشته مجمع عادی فدراسیون را بصورت آنلاین برگزار کردیم و در روزهای آینده هم جلسات دپارتمان آموزش و کمیته ساحلی با استانها را بصورت آنلاین برگزار می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اردوی شهریورماه تیم ملی و بازی با ازبکستان در موعد مقرر برگزار می‌شود/ اسکوچیچ به کارش ادامه خواهد داد

پ آگوست 13 , 2020
سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت تعویق دیدارهای انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲، تغییری در برنامه‌های پیش روی تیم ملی فوتبال ایران ایجاد نمی‌کند. به گزارش ایلنا،امیرمهدی علوی درباره برنامه‌های آتی تیم ملی فوتبال، با وجود تعویق همه دیدارهای این تیم در مقدماتی جام جهانی 2022 قطر اظهار داشت: فدراسیون فوتبال و سرمربی […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع