می‌خواهیم افتخار دو شکست پرسپولیس را به نام خودمان ثبت کنیم

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در نشست خبری پیش از بازی تیمش با پرسپولیس، ضمن تشکر از اعضای هیات مدیره باشگاه و فرماندار مسجد سلیمان گفت: پرسپولیس در اصل قهرمان شده است و باید به هوادارانشان تبریک گفت. با این حال سعی می کنیم قهرمانی این تیم را به تاخیر اندازیم.

وی تاکید کرد: کار سختی مقابل پرسپولیس داریم ولی دوست داریم با یک بازی خوب، این تیم را شکست بدهیم. 

سرمربی نفت مسجد سلیمان با بیان اینکه پرسپولیس با حضور یحیی گل محمدی فراتر از انتظار عمل کرده است، یادآور شد: این تیم فاصله زیادی با دیگر رقیبان ایجاد کرده است. برای همین کار سختی داریم. در بازی رفت در ورزشگاه آزادی موفق شدیم برابر پرسپولیس به پیروزی برسیم و حالا هم امید دارم با تکرار نتیجه رفت، افتخار بزرگی به نام خودمان ثبت کنیم. 

به گفته تارتار، میثم نقی زاده به خاطر محرومیت تنها غایب نفت مسجد سلیمان مقابل پرسپولیس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

۳۴۰ هزار نفر واجد شرایط برای خانه دار شدن هستند

پ جولای 23 , 2020
به گزارش خبرنگار مهر، محمد اسلامی عصر پنجشنبه در جمع خبرنگاران در خصوص تامین اعتبار پروژه دو خطه کردن راه آهن زنجان به قزوین، گفت: برای این طرح اعتبار خوبی پیش بینی شده و سعی می‌شود تا پایان سال به بهره برداری برسد و تاکنون ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد. […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع