نام گذاری خیابان ها باید به تصویب کمیته تطبیق فرمانداری ها برسد

حجت الاسلام سید محسن محمودی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص شورای فرهنگ عمومی استان تهران اظهار داشت: شورای فرهنگ عمومی استان تهران امروز در مجتمع «سرچشمه» تهران و به ریاست حجت الاسلام و المسلمین ابوترابی امام جمعه موقت تهران تشکیل جلسه داد.

وی افزود: در این جلسه که استاندار تهران و مدیران استانی حضور داشتند، پیرامون مسائل مختلف فرهنگی استان بحث و تبادل نظر به عمل آمد.

این عضو شورای فرهنگ عمومی استان‌تهران گفت: در این جلسه از مواضع خوب عیسی فرهادی فرماندار تهران در مورد نامگذاری برخی معابر شهر تهران تقدیر شد.

وی افزود: نظارت و تأیید هیأت تطبیق فرمانداری تهران بر نام گذاری معابر یک مصوبه قانونی است، که متأسفانه سال‌ها است، متروک بوده است و فرماندار تهران بر همین اساس با برخی نامگذاری‌های اخیر مخالفت کرده است و اعضای شورای فرهنگ عمومی استان تهران طی مصوبه‌ای از این اقدام قانونی و انقلابی فرماندار تهران تقدیر کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

پیشنهاد تعطیلی یک هفته ای صنوف پرخطر در قم داده شده است

س سپتامبر 15 , 2020
به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا قدیر ظهر سه شنبه در جلسه ویژه ستاد پیشگیری، کنترل و مبارزه با کرونا ویروس، با بیان اینکه در اسفندماه سال گذشته در پیک کرونا روزانه ۱۶۰ نفر بستری شدند، افزود: روز گذشته در قم ۱۲۰ نفر بستری داشتیم که این یک زنگ خطر است. […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع