نباید از ورزش‌های همگانی در روستاها غافل شد

سرپرست معاونت توسعه ورزش بانوان هرمزگان گفت: باید به ورزش های بومی- محلی توجه داشت و نباید از ورزش های همگانی در روستاها غافل شد.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، اولین نشست تخصصی مسئولان ورزش بانوان شهرستان‌های شرق  هرمزگان با حضور مرادی سرپرست معاونت توسعه ورزش بانوان استان، آئین پرست رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سیریک، مسئولان ورزش شهرستان‌های(سیریک، رودان، میناب، جاسک و بشاگرد)  پیرامون بررسی مسائل، مشکلات و عملکرد ورزش بانوان با هدف توسعه و پیشبرد ورزش بانوان در سالن جلسات فرمانداری سیریک برگزار شد.

 سرپرست معاونت توسعه ورزش بانوان هرمزگان در این نشست گفت: توسعه ورزش بانوان با استفاده از ظرفیت‌ها، پتانسیل‌های موجود و سرمایه‌گذاری در رشته‌های هدف از اولویت‌های مهم ورزش است که با برنامه‌ریزی منسجم در حوزه ورزش بانوان باعث رشد، پویایی و نشاط اجتماعی جامعه می‌شود و با پیشنهاد مدیرکل محترم و تشکیل کارگروه تخصصی ورزش بانوان گامی در جهت توسعه ورزش بانوان استان هرمزگان برداشته شده است.

وی با بیان اینکه می بایست نقش ورزش همگانی را برای ارتقا سطح سلامت خانواده و نشاط اجتماعی پررنگ تر کرد و همچنین ورزش همگانی می تواند بستر مناسبی جهت کشف استعدادهای قهرمانی باشد.

مرادی بیان کرد: توسعه ورزش روستایی هم مورد تاکید است و باید به ورزش های بومی- محلی توجه داشت و نباید از ورزش‌های همگانی در روستاها غافل شد.

وی اظهار کرد: استعدادیابی در رشته های مختلف ورزشی باید مورد توجه مربیان و هیات‌های ورزشی قرار گیرد که نیازمند تعامل و همکاری با سایر ادارات و نهادهای دولتی، دانشگاه‌ها و مراکز علمی، آموزش و پرورش و دیگر ادارات است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اعلام نتیجه حراج اوراق بدهی دولتی و برگزاری حراج جدید

س جولای 28 , 2020
بانک مرکزی در اطلاعیه ای نتیجه حراج اوراق بدهی دولتی (7 مردادماه 1399) را اعلام کرد و از برگزاری حراج جدید اوراق بدهی دولتی در تاریخ 14 مرداد ماه سال جاری خبر داد. به گزارش ایلنا از روابط عمومی بانک مرکزی، متن این اطلاعیه به شرح زیر است: نتیجه حراج […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع