نتانیاهو به حزب‌الله درباره پیامدهای تنش هشدار داد

نخست وزیر اسرائیل امروز، سه‌شنبه اظهار کرد: ارتش اسرائیل برای همه سناریوها در خصوص درگیری با نیروهای حزب‌الله در مرز لبنان آماده است!

به گزارش ایسنا، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل در سخنرانی خود در نشست امنیتی که در فرماندهی شمالی ارتش اسرائیل برگزار شد، مدعی شد: اقدام دیروز مهم بود. ما از تلاش برای نفوذ به اسرائیل جلوگیری کردیم. هر آنچه اکنون اتفاق می‌افتد، نتیجه تلاش حزب‌الله است که می‌خواهد حضور نظامی خود در منطقه را ریشه دار کند.

براساس گزارش شبکه تی آر تی ترکیه، نتانیاهو با این ادعا که سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله در خدمت “منافع ایران در لبنان” در اظهاراتی بی‌اساس گفت: “ارتش اسرائیل برای همه سناریوهای ممکن آماده است. ما همچنان اقدامات خود را برای جلوگیری از “استقرار نظامی ایران” در منطقه خود ادامه خواهیم داد. ما برای دفاع از خود هر کاری را انجام خواهیم داد. “

او بار دیگر حزب‌الله لبنان را در خصوص عواقب تنش تهدید کرد و گفت: به هیچ کس توصیه نمی‌کنم ارتش و دولت اسرائیل را محک بزند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آغاز اجرای مانور لایروبی خطوط فاضلاب در خوزستان

س جولای 28 , 2020
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان از اجرای مانور لایروبی و رفع انسداد خطوط فاضلاب با هدف مراقبت و پایداری در سیستم های بهداشتی دفع فاضلاب قبل از شروع بارندگی ها در استان خبر داد. صادق حقیقی پور در گفت و گو با ایسنا با اشاره به مانور لایروبی […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع