نتایج تست کرونا بلندقامتان سایپا مشخص شد

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از باشگاه سایپا، چهار مورد مثبت در نتیجه آزمایش کلیه نفرات تیم والیبال سایپا شامل بازیکنان، مربیان و عوامل اجرایی اعلام شد.

افروزی پزشک تیم والیبال سایپا در این خصوص اظهار داشت: بعد از تصمیم شروع تمرینات فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر والیبال ایران، سه مرحله تست کرونا به روش پی سی آر توسط یکی از آزمایشگاه‌های برتر کشور انجام شد. بار اول یک نفر و بار دوم چهار نفر و در بار سوم که روز گذشته انجام شد متأسفانه ۴ مورد مثبت داشتیم و در این فاصله افرادی که علائم داشتند اما جواب تست آنها منفی بود را نیز با انجام اقدامات پزشکی به قرنطینه خانگی فرستادیم.

وی با اعلام اینکه خوشبختانه بیشتر نفرات مبتلا به این بیماری از علائم کمی برخوردار بودند ابراز امیدواری کرد: با آزمایش خونی که در چند روز آینده از تیم گرفته می‌شود، میزان آنتی بادی خون اعضای تیم مشخص می‌شود تا در زمان برگزاری مسابقات در فصل زمستان، کمترین مورد مبتلا به این ویروس را داشته باشیم.

افروزی گفت: بالا رفتن آنتی بادی در خون سبب می‌شود که در فصل زمستان با توجه به شیوع آنفولانزا کمترین صدمه و آسیب را در این زمینه داشته باشیم.

پزشک تیم والیبال سایپا در پایان خاطرنشان کرد: مصدومیت بدنی بین بازیکنان حاضر در تمرینات تیم وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

۲۷ میلیارد دلار ارز صادراتی بازنگشته است/پیگیری قضایی خواهیم کرد

چ جولای 22 , 2020
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در راستای اجرای سیاست‌های کلان کشور و با توجه به اهمیت و ضرورت برگشت ارز حاصل از صادرات به چرخه اقتصادی کشور به منظور تأمین مواد اولیه و کالای واسطه‌ای بخش‌های تولیدی / صنعتی کشور در جهت حفظ […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع