نتیجه جدیدترین تست کرونای «بولسونارو» هم مثبت شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری رویترز، نتیجه جدیدترین آزمایش کرونای «ژایر بولسونارو» رئیس‌جمهور برزیل نیز مثبت اعلام شد.

دولت برزیل امروز چهارشنبه با انتشار بیانیه‌ای در این خصوص اعلام کرد که نتیجه جدیدترین آزمایش کرونای رئیس‌جمهور این کشور باز هم مثبت است.

دولت برزیل در این بیانیه اعلام کرد: نتیجه تست کرونای رئیس‌جمهور که دیروز انجام شد مثبت است. بولسونارو همچنان حالش خوب بوده و در معیت تیم پزشکی خود است.

این درحالیست که «ژایر بولسونارو» که به دلیل پیروی های بسیار زیاد از رئیس جمهور آمریکا از وی به ترامپ برزیلی یا ترامپ استوائی یاد می شود، در ابتدا ابعاد خطرناک این بیماری را نادیده گرفته و آن را انکار می کرد؛ وی پس از ابتلا به این بیماری نیز اعلام کرد که از تأثیر مثبت داروی هیدروکسی‌کلروکین مطمئن بوده و لذا دوباره آزمایش کرونا خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

سهم شهرستان اهر از اعتبارات استانی ۲۸ میلیارد تومان است

چ جولای 22 , 2020
به گزارش خبرنگار مهر، زاهد محمودی عصر امروز در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان اهر گفت: سر جمع کل اعتبارات استانی سال ۹۹ شهرستان اهر حدود ۲۸ میلیارد تومان است و با اعتبار ۸۲۰ میلیون تومانی از محل ۲۷. درصد ارزش‌افزوده که به اداره ورزش و جوانان اهر تخصیص یافته به […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع