نسخه‌نویسی الکترونیک مشکلات دسترسی به اطلاعات درمانی بیمار را رفع کرده است

ایسنا/بوشهر رئیس جهاد دانشگاهی بوشهر عنوان کرد: طرح تحول نظام سلامت اقدام بزرگی بوده است، زیرا مردم پیش از این بابت هزینه های درمان بسیار در مضیقه بودند و بیمه بخش عمده هزینه های درمان را و اعمال جراحی را پرداخت می کند.

علی احمدی‌زاده در نشست با مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر با اشاره به اجرای طرح نسخه‌نویسی الکترونیک گفت: با وجود سیستم نسخه‌نویسی الکترونیک، دیگر کاغذ و دفترچه مبادله نمی‌شود و با تبدیل تمامی اطلاعات از حالت کاغذی به حالت الکترونیک؛ اطلاعات کافی از سابقه و وضعیت بیمار در دسترس پزشک قرار داده و مشکلات دسترسی به اطلاعات درمانی بیمار را رفع کرده است.

وی با تبریک پیشاپیش به مناسبت فرا رسیدن ۱۷ مردادماه و روز خبرنگار اظهار کرد: با توجه به اینکه چندین رسانه و خبرگزاری های مهم ایسنا و ایکنا زیر نظر جهاد دانشگاهی فعالیت می کنند کم و بیش از مشکلات این قشر آگاه هستیم، خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه همواره در شرایط سخت و بحران ها در کنار مردم هستند اما متاسفانه آنطور که باید از آنان حمایت نشده است.

این مسئول خاطرنشان کرد: متاسفانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نتوانسته است به خوبی تولی گری عرصه رسانه و فعالان این عرصه را انجام دهد و بسته حمایتی و یا بیمه و شرایط پایدار و در حقیقت امنیت شغلی برای خبرنگاران اختصاص دهد و رسانه ها نیز قادر به تامین مخارج و حتی تامین حق‌الزحمه کارکنان خود نیستند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تعیین تکلیف بناهای مخروبه و ناکارآمد شهری

د جولای 27 , 2020
ایسنا/کرمان معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمان گفت: مالکین  اماکن و بناهای فرسوده و مخروبه ، زمین و ساختمان های نیمه تمام موظفند به منظور پیشگیری از وقوع جرائم  و آسیب های اجتماعی وضعیت اماکن خود را در اسرع وقت تعیین تکلیف کنند. “سیدمهدی قویدل” […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع