نماز عید سعید فطر در اردبیل برگزار می‌شود

نماز عید سعید فطر شهر اردبیل به امامت نماینده ولی فقیه در استان در محوطه بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی برگزار می شود.

به گزارش ایلنا، ستاد برگزاری عید فطر در استان اردبیل با اشاره به دریافت مجوزهای لازم برای برگزاری نماز عیدسعید فطر ، از ستادهای ملی و استانی پیشگیری از کرونا افزوده است: نماز عید سعید فطر اردبیل با رعایت دقیق وکامل دستورالعمل‌های بهداشتی، راس ساعت 6 و 15 دقیقه صبح روز عید فطر، در محوطه شهیدگاه شهر اردبیل برگزار می‌شود.

این ستاد از شرکت‌کنندگان در نماز عید فطر خواسته است با هدف رعایت اصول بهداشتی ، حتما در منزل وضو گرفته ، سجاده و مهرنماز به همراه داشته و از ماسک استفاده کنند.

اتوبوس‌های شرکت واحد شهرداری اردبیل ازساعت پنج صبح از میادین اصلی شهر، نمازگزاران رابه محل برگزاری نماز عید فطرانتقال خواهند داد.

در دیگر شهرهای استان نیز نماز عید فطر در محوطه های باز و با رعایت هشدارها ودستورهای بهداشتی برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

دید و بازدید و سفر را تعطیل کنید

ج مه 22 , 2020
هیات مدیره نظام پزشکی یزد با اشاره به ادامه شیوع ویروس کرونا از مردم خواست از سفر و همچنین دید و بازدید در ایام عید سعید فطر خودداری کنند. به گزارش ایلنا، متن پیام نظام پزشکی یزد بدین شرح است: سه ماه بسیار سختی را گذراندید، بروز و شیوع بیماری […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع