نمایشگاه حریم حرم در پارکینگ شرقی حرم بانوی کرامت برپا شده است

حجت الاسلام محسن آمره در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اجرای ویژه برنامه فرنگی هر سه‌شنبه و پنج‌شنبه از ساعت ۱۹ روبروی مقبره الشهدا در صحن امام رضا (ع) افزود: این ویژه برنامه در روزهای سه‌شنبه با موضوع شخصیت شناسی حضرت معصومه (س) و معرفی ستارگان و علمای مدفون در حرم مطهر و در روزهای پنج‌شنبه با موضوع معرفی سیره شهدا با دعوت از کارشناسان مؤسسه سیره شهدا دنبال می‌شود.

وی بیان کرد: نمایشگاه دائمی حریم حرم با موضوع زندگی نامه حضرت معصومه (س) در قالب روایتگری در هشت غرفه در پارکینگ شرقی حرم مطهر برپا شده است.

مدیر کل روابط عمومی و تبلیغات آستان مقدس حضرت معصومه (س) گفت: ویژه برنامه‌های حرم گردی و شخصیت شناسی حضرت معصومه (س) که در روزهای دوشنبه و چهارشنبه برگزار می‌شد به علت شیوع ویروس کرونا تعطیل شده است.

وی با اشاره به فعالیت دفاتر پاسخگویی به سؤالات و شبهات دینی و بیان احکام میان نمازها افزود: در اجرای برنامه‌های فرهنگی رعایت پروتکل‌های بهداشتی مورد توجه خادمان مربوطه و زائران قرار می‌گیرد.

برای رعایت پروتکل های بهداشتی، محل برگزاری نمایشگاه مجوطه باز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

امیر کویت فردا عازم آمریکا می‌شود

چ جولای 22 , 2020
به گزارش خبرگزاری مهر، خبرگزاری کویت اعلام کرد که امیر این کشور فردا عازم آمریکا می شود. بر اساس گزارش این خبرگزاری؛ صباح الاحمد الجابر الصباح امیر کویت پس از عملیات جراحی موفقیت آمیز، فردا (پنجشنبه) برای تکمیل روند درمانی، عازم آمریکا خواهد شد. وضعیت مبهم سلامتی امیر کویت طی روزهای اخیر […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع