نمایشگاه «کاریکاتور در نشریات» برپا می‌شود

نمایشگاه تحقیقی و پژوهشی «کاریکاتور در نشریات» با نمایش 25 اثر کاریکاتور در نشریات سال‌های 1335 تا 1355 برای نخستین بار در گالری کاما برپا می‌شود.

به گزارش ایلنا، نمایشگاه تحقیقی و پژوهشی «کاریکاتور در نشریات» با نمایش 25 اثر کاریکاتور ازهنرمندانی چون اردشیر محصص، قاسم حاجی‌زاده، رضا بیژن و لباف در نشریات کاریکاتور در سال‌های 1335 تا 1355  از روز جمعه 28 شهریور تا دوم مهر در گالری کاما برپا می‌شود.

«مونا خوش اقبال» کیوریتور نمایشگاه می‌گوید: نمایشگاه «کاریکاتور در نشریات» با هدف بررسی پژوهشی و تحلیلی  کاریکاتور در مطبوعات ایران در دهه 30 تا 50 خورشیدی برپا می‌شود؛ ویژگی بارز آثار این نمایشگاه نگاه اعتراضی این آثار به شرایط سیاسی و اجتماعی آن برهه تاریخی است.

نمایشگاه «کاریکاتور در نشریات» از 28 شهریور تا دوم مهر در گالری کاما برپا می‌شود. علاقمندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند به خیابان پاسداران، خیابان گلستان دهم، پلاک 44، طبقه 2 مراجعه کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

حضور معاون گردشگری در وبینار استراتژی‌های احیا و بازیابی گردشگری در دوران کووید -۱۹

چ سپتامبر 16 , 2020
وبیناری با حضور معاون گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و استاید برتر دانشگاه‌های دنیا در راستای بررسی ساز‌و‌کارهای احیا و بازیابی کسب‌و‌کارهای خرد و متوسط، شناسایی استراتژی‌های تاب‌آور و همچنین سیاست‌گذاری هدفمند برای مقابله با این بحران برگزار خواهد شد. به گزارش ایلنا، وبینار «استراتژی‌های احیا و بازیابی گردشگری […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع