هافبک پارسی‌ها در تیررس نساجی و نفت مسجدسلیمان

هافبک دفاعی فصل گذشته پارس جنوبی با پیشنهاد محمود فکری برای حضور در نساجی مواجه شده است.

به گزارش ایلنا، نیما انتظاری، هافبک دفاعی جوان فصل گذشته پارس جنوبی که با سقوط این تیم به لیگ دسته اول از جمع طلایی پوشان جمی جدا شده، با پیشنهاد دو باشگاه نفت مسجد سلیمان و نساجی مازندران مواجه شده و به زودی تصمیم خود برای حضور در یکی از آنها برای فصل بیستم را مشخص خواهد کرد.

نساجی مازندران که در نقل و انتقالات بازیکنان زیادی را از دست داده و محمد میری را در اختیار گل گهر سیرجان قرار داده، با نظر محمود فکری به دنبال جذب این بازیکن است و باید دید او در نهایت چه تصمیمی خواهد گرفت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

زمین‌های غیرفعال در شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی پس گرفته می‌شود

د سپتامبر 14 , 2020
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: زمین افراد دارای مجوز راه‌اندازی واحد تولیدی در شهرک‌های صنعتی که فعالیت تولیدی خود را آغاز نکرده و برای مدت زیادی زمین در اختیار داشته‌اند، از آنان گرفته و در اختیار متقاضیان واقعی قرار می‌گیرد. به گزارش خبرنگار ایلنا از گناباد، علی […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع