هایجک بزرگ رئال مادرید از بارسلونا، مارتنیز در آستانه پیوستن به کهکشانی‌ها

رئال مادرید وارد رقابت برای جذب مهاجم آرژانتینی اینتر میلان شد.

به گزارش ایلنا، نشریه اسپورت‌مدیاست مدعی شد وکلای لائوتارو مارتینز با پیشنهاد دستمزد سالیانه ۸ میلیون یورویی رئال‌مادرید برای این بازیکن آرژانتینی موافقت کرده‌اند و اینتر در نظر دارد با فروش او، رقم مورد نیاز خود برای به خدمت گرفتن انگولو کانته را فراهم کند.

به گزارش این نشریه، اینتر مدتی است که با رئال‌مادرید در تماس بوده است اما برای اینکه این تماس‌ها تاثیری بر روند به خدمت گرفتن ویدال نداشته باشد، آن را از کاتالان‌ها مخفی نگاه داشته بود. اکنون که به نظر می‌رسد کار انتقال ویدال به اینتر در مراحل پایانی قرار دارد، خبر از توافق دو طرف برای این انتقال منتشر شده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

عقد قرار داد رسمی با مالک جدید برای تیم سردار بوکان

د سپتامبر 14 , 2020
مالک جدید سردار بوکان رسما این باشگاه را در اختیار گرفت. به گزارش ایلنا، جلسه ای با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی ، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بوکان، دبیر و نایب رئیس هیات فوتبال استان، رئیس هیات فوتبال شهرستان بوکان با اسپانسر جدید برای تیم […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع