همه چیز در مورد تقابل پرسپولیس و التعاون؛ بیستمین رویاروی سرخ پوشان با سعودی ها

پرسپولیس امروز برای بیستمین بار از آغاز لیگ قهرمانان آسیا به مصاف یک تیم عربستانی می‌رود.

به گزارش ایلنا، پرسپولیس امروز برای بیستمین بار از آغاز لیگ قهرمانان آسیا به مصاف یک تیم عربستانی می‌رود. دو تیم پرسپولیس ایران و التعاون عربستان در حالی امشب در دوحه قطر به مصاف هم می روند که این بیستمین تقابل سرخ ها با یک تیم عربستانی به شمار می رود‌

 

شش برد در کارنامه سرخ ها

پرسپولیسی ها در ۱۹ بازی قبلی برابر نمایندگان عربستان در این رقابت‌ها ۶ برد، ۶ تساوی و ۷ شکست در کارنامه دارد و روی کاغذ تقریبا همه چیز برابر است.

اولین تقابل با التعاون

۶ پیروزی پرسپولیس مقابل ۵ نماینده عربستان یعنی الشباب، الهلال، الاهلی، الاتحاد و النصر رقم خورده و سرخپوشان تا کنون در لیگ قهرمانان مقابل تیم التعاون قرار نگرفته اند.

کارنامه متفاوت التعاون

 تیم عربستانی صدرنشین گروه در لیگ قهرمانان آسیا است اما در لیگ عربستان با ۳۵ امتیاز از ۳۰ بازی، لیگ را به اتمام رساند و در جایگاه یازدهم جدول ۱۶ تیمی قرار گرفت.آنها در حالی به مصاف پرسپولیس می آیند که ۱۰ برد،  ۵ تساوی و ۱۵ باخت در کارنامه‌شان در لیگ عربستان دیده می شود. التعاونی ها در ۳۰ دیداری که به مصاف رقبا رفته اند ۳۳ گل زده و ۴۰ گل دریافت کرده اند.

 

گلرنان‌ برتر حریف در لیگ داخلی 

راموس، هافبک تیم عربستانی که ملیت کیپ ورد دارد با ۳۱ سال سن و ۷ گل زده، بهترین گلزن التعاون در لیگ حرفه ای عربستان بوده و  دیگر هافبک این تیم آمیسی از کشور بروندی  با ۶ گل زده در رده دوم برترین گلزنان این تیم قرار گرفته. البته التعاون با جذب نفرات جدید در خطوط سه گانه  تغییراتی در فهرست خارجی های خود داشته است. گفتنی است دو تیم از ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه امشب به مصاف هم می‌روند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

جزئیات جلسه کمیسیون اصل ۹۰ با حضور بذرپاش

س سپتامبر 15 , 2020
به گزارش خبرگزاری مهر، علی خضریان با اشاره نشست امروز عصر (سه شنبه، ۲۵ شهریورماه) کمیسیون اصل ۹۰ اظهارداشت: بعدازظهر امروز جلسه کمیسیون اصل ۹۰ با حضور مهرداد بذرپاش رئیس دیوان محاسبات و معاونین دیوان محاسبات پیرامون بررسی چشم انداز عملکردی دیوان محاسبات و همچنین هماهنگی و تعامل کمیسیون اصل […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع