هنوز برای تشکیل دولت جدید در لبنان دیر نشده است

دفتر ریاست‌جمهوری فرانسه امروز -‌چهارشنبه- طی بیانیه‌ای اعلام کرد که هنوز برای تشکیل دولت جدید در لبنان و گام برداشتن در جهت منافع این کشور دیر نشده است.

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری رویترز، دفتر ریاست‌جمهوری فرانسه امروز -‌چهارشنبه- طی بیانیه‌ای اعلام کرد که هنوز برای تشکیل دولت جدید در لبنان و گام برداشتن در جهت منافع این کشور دیر نشده است. 

دفتر ریاست‌جمهوری فرانسه ابراز تاسف کرد که رهبران سیاسی در لبنان هنوز نتوانسته‌اند به وعده‌شان در زمینه تشکیل دولت عمل کنند.

یک مقام عالی‌رتبه در دولت فرانسه در این رابطه گفت: «فرانسه متاسف است که رهبران سیاسی لبنان هنوز به وعده‌ای که به امانوئل ماکرون در اول سپتامبر داده‌اند عمل نکرده و زمان‌بندی معهود را رعایت نکرده‌اند.»

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تله‌کابین جایگزین ورود خودروها به جنگل جهانی ابر شود

چ سپتامبر 16 , 2020
رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان شاهرود گفت: نصب تله کابین بهترین راهکار برای جلوگیری از ورود خودروها به داخل جنگل جهانی ابر است. به گزارش ایلنا از سمنان، حمید رضا حسنی با تاکید بر اینکه جنگل ابر مستعد سرمایه‌گذاری است، افزود: جذب سرمایه‌گذار یکی از راهکارهای ایجاد تغییر در […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع