واگذاری بازسازی ۸۰ دستگاه واگن مسافربری به شرکت های داخلی

به گزارش خبرنگار مهر، سعید رسولی ظهر پنجشنبه در جریان بازدید از یک شرکت تولید واگن در ابهر که با حضور وزیر راه و شهرسازی و مسئولان استانی برگزار شد، گفت: در سطح کشور تعداد ۲۷۰ واگن ریلی که قابلیت بازسازی داشت، در اختیار کارخانجاتی که این مسئولیت را بر عهده دارند قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه ۸۰ دستگاه واگن مسافربری مربوط به شرکت تولید واگن در تبریز برای بازسازی در قالب قراردادی در اختیار شرکت تولید واگن در ابهر قرار گرفت، اظهار کرد: عملیات بازسازی در این شرکت یک کار ارزشمندی است که قرار است بعد از سالیان طولانی در این عرصه انجام شود.

مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران، گفت: تحقق این دو کار مهم باعث رونق تولید و تقویت اشتغال در کارخانجات می‌شود.

رسولی با بیان اینکه کیفیت ناوگان ریلی کشور نیز به واسطه این بازسازی‌ها ارتقا می‌یابد، افزود: با توجه به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر تحقق جهش تولید اتفاقات خوبی در ناوگان ریلی کشور رخ داده است.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تمجید ویژه AFC از مهاجم تیم ملی ایران/ عجب فصلی برای «آزمون» شد!

پ جولای 23 , 2020
به گزارش خبرنگار مهر، سردار آزمون شب گذشته موفق شد در دیدار زنیت مقابل روستوف گل دوم تیم زنیت را به ثمر برساند و با ۱۷ گل به عنوان آقای گلی لیگ فوتبال روسیه دست یابد.  زنیت پیش از این قهرمانی اش را در روسیه قطعی کرده بود و با […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع