ورود کامیون‌ها به داخل شهر ممنوع است

ایسنا/لرستان رئیس پلیس راهور لرستان گفت: ورود کامیون‌ها به داخل شهر ممنوع است.

سرهنگ فردین جهانی در جلسه شورای هماهنگی ترافیک لرستان در بروجرد که امروز ۱۳ خردادماه در محل فرمانداری بروجرد، برگزار شد، اظهار کرد: ورود و تردد کامیون‌ها داخل شهر ممنوع بوده و باید برای آن‌ها پارکینگی در خارج شهر راه‌اندازی شود.

وی تصریح کرد: افرادی که با وانت اقدام به فروش می‌کنند برای شهر یک معضل است که باید ساماندهی شوند و یک مکان برای آن‌ها در نظر گرفته شود.

رئیس پلیس راهور لرستان خاطرنشان کرد: این معضل در شهرهای بزرگ رفع شده و در استان نیز با ایجاد مکانی برای دست‌فروشان وانت‌بارها آن‌ها را می‌توان ساماندهی کرد.

جهانی اضافه کرد: نقاط حادثه‌خیز استان باید اصلاح شوند و درصورتی‌که امکان حذف نقاط حادثه‌خیز وجود ندارد باید از علائم هشداردهنده استفاده شود.

مهدی پازوکی مدیرکل مدیریت بحران لرستان نیز در این جلسه گفت: تردد اتوبوس‌های دورن شهری و خودروهای آتش‌نشانی در جاده‌ها تسهیل شود.

وی تصریح کرد: با توجه به افزایش دما و آتش‌سوزی در مراتع و جنگل‌ها باید از همه ظرفیت‌های آتش‌نشانی استان استفاده شود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مسئولیت احداث زیرگذر پادگان مهندسی بروجرد با راهداری است

س ژوئن 2 , 2020
ایسنا/لرستان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان گفت: مسئولیت احداث زیرگذر پادگان مهندسی بروجرد با راهداری است. گودرز امیری در جلسه شورای هماهنگی ترافیک لرستان در بروجرد که امروز ۱۳ خردادماه در محل فرمانداری بروجرد، برگزار شد، اظهار کرد: پروژه زیرگذر پادگان مهندسی بروجرد چندماه بوده که از طریق اداره […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع