وزیر دفاع آمریکا به چین سفر می‌کند

به گزارش خبرگزاری مهر، خبرگزاری آسوشیتدپرس امروز سه شنبه اعلام کرد که «مارک اسپر» وزیر دفاع آمریکا از تمایل خود برای سفر به چین تا پایان سال جاری میلادی خبر داده است.

وزیر دفاع آمریکا در این خصوص گفت که با همتای چینی خود چندین بار صحیت کرده و امیدوار است سفرش به این کشور تا پایان سال به انجام برسد.

«مارک اسپر» همچنین اعلام کرد دستوری در خصوص عقب نشینی نیروهایش از شبه جزیره کره صادر نکرده؛ اما بطور کلی اوضاع نیروهای کشورش در سرتاسر جهان را مورد بررسی قرار خواهد داد.

این در حالیست که با وجود مخالفت قاطعانه پکن با فروش تسلیحات به تایوان؛ رئیس پنتاگون تاکید کرد که واشنگتن همچنان به فروش تسلیحات به تایوان ادامه خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

انبار احتکار لوازم خانگی در بروجرد شناسایی شد

س جولای 21 , 2020
به گزارش خبرگزاری مهر، روابط عمومی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان در اطلاعیه‌ای از شناسایی یک انبار احتکار لوازم خانگی واقع در شهرک شهرداری بروجرد توسط اطلاعات سپاه خبر داد. اطلاعات سپاه با هماهنگی اداره صمت تعدادی لوازم خانگی به ارزش سه میلیارد و ۳۹۲ میلیون ریال کشف و ضبط […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع