وزیر کشور درباره مباحث امنیتی و مرزی به نمایندگان توضیح داد

ابوالفضل عمویی در گفتگو با خبرنگار مهر در تشریح جلسه عصر امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: وزیر کشور در جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس حضور یافت.

وی بیان کرد: در این جلسه وزیر کشور گزارشی درباره مسائل و شرایط مربوط به امنیت کشور ارائه کرد و نمایندگان هم دغدغه های خود در مباحث مرتبط با مأموریت‌های وزارت کشور و مباحث امنیتی را مطرح کردند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همچنین سوال دهمرده نماینده مردم زابل از وزیر کشور هم در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

عمویی افزود: سوال نماینده زابل درباره مباحث مرزی و اقدامات وزارت کشور جهت کمک به مرزنشینان در اقصا نقاط کشور از جمله سیستان و بلوچستان بود و وزیر کشور توضیحاتی در این زمینه ارائه کرد.

وی گفت: قرار شد این موضوع در کمیته مرز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هم بررسی شود و سپس این سوال مجددا در دستور کار کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

فعالیت ۱۱۹ پایگاه اورژانس در آذربایجان شرقی/ کمبود نیرو داریم

س سپتامبر 15 , 2020
به گزارش خبرنگار مهر، فرزاد رحمانی عصر امروز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران در تبریز گفت: ۲۸ پایگاه اورژانس در تبریز داریم که باید تا پایان برنامه پنج ساله ششم این تعداد به ۴۵ پایگاه برسد. وی افزود: البته در شهر تبریز چند پایگاه در حال احداث […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع