وضعیت صباح الاحمد الجابر الصباح اطمینان‌بخش است

رئیس پارلمان کویت اعلام کرد که اخبار «بسیار اطمینان‌بخشی» را از وضعیت سلامتی امیر این کشور که در حال حاضر در آمریکا تحت درمان قرار دارد، دریافت کرده است.

به گزارش ایلنا، به نقل از خبرگزاری رسمی کویت (کونا)، رئیس پارلمان کویت امروز -یکشنبه- اعلام کرد که اخبار «بسیار اطمینان‌بخشی» را از وضعیت سلامتی امیر این کشور که در حال حاضر در آمریکا تحت درمان قرار دارد، دریافت کرده است.

«مرزوق الغانم»، رئیس پارلمان کویت امروز در پیامی توئیتری گفت: «اخباری از وضعیت سلامتی صباح الاحمد الجابر الصباح، امیر کویت به دست آورده‌ایم که بسیار اطمینان‌بخش هستند. از خداوند می‌خواهیم در شفا و بازگشت امیر کویت به کشور تعجیل فرماید.»

رئیس پارلمان کویت افزود: «پیام تشکر پارلمان از ریاست‌جمهوری آمریکا و مردم این کشور جهت اعزام هواپیمای ریاستی پزشکی برای انتقال امیر کویت به آمریکا را به اطلاع النا رومانوسکی،‌ سفیر واشنگتن در کشور رساندیم. ما از کادر پزشکی و هرگونه حمایت آمریکا در این باره تشکر می‌کنیم.»

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

برگزاری لیگ‌ بازی‌های رایانه‌ای محلات شهر تهران/ مهلت ثبت‌نام تا ۱۱ مرداد

ی جولای 26 , 2020
سازمان ورزش شهرداری تهران، لیگ بازی‌های رایانه ای پایتخت را برگزار می کند. به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، همزمان با اوج گیری دوباره ویروس کرونا، برگزاری لیگ بازی های رایانه ای به صورت آنلاین در دستور کار این سازمان قرار گرفت. این رقابت […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع