وضعیت نارنجی در ۵ شهرستان استان مرکزی/اراک همچنان قرمز است

ایسنا/مرکزی رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: بر اساس آخرین آمار، وضعیت اراک از لحاظ میزان شیوع کرونا در هفتم مردادماه ۹۹، همچنان قرمز است و شهرستان های آشتیان، خمین، دلیجان، ساوه و شازند در وضعیت نارنجی قرار گرفته اند.

️براساس اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک، دکتر سید محمد جمالیان در این رابطه گفت: شهرستان های تفرش، خنداب، زرندیه، فراهان و کمیجان بر اساس آخرین وضعیت شهرستانهای استان، در وضعیت زرد قرار دارند.

وی تصریح کرد: متاسفانه شهر اراک همچنان در وضعیت قرمز قرار دارد و علیرغم هشدارها و توصیه هایی که انجام می شود و در سایه بی توجهی ها همچنان روند افزایشی آمار مبتلایان را شاهد است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک افزود: شهرستان های آشتیان، دلیجان، ساوه و شازند در هفته پیش در وضعیت زرد قرار داشتند ولی متاسفانه به نارنجی یعنی وضعیت خطر وارد شده اند.

️وی تاکید کرد: متاسفانه با تغییر وضعیت شهرستانهای استان به وضعیت های پرخطر و خطر، میزان مبتلایان و موارد بستری در بیمارستانها افزایش پیدا می کند و این یعنی فشار بیشتر بر پرسنل حوزه بهداشت و درمان استان.

️دکتر جمالیان افزود: همکاران ما احساس خستگی می کنند، از ندیدن خانواده های خود دلتنگ هستند و آرزو دارند که با آرامش خاطر در کنار خانواده های خود بنشینند ولی متاسفانه با این شرایط این آرزوهای کوچک به امیدی محال تبدیل شده است.

️وی گفت: شهرستان خنداب نیز در هفته گذشته در وضعیت سفید قرار داشت که در آخرین تقسیم بندی به وضعیت زرد وارد شده است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

چرا وضعیت اصفهان قرمز شد؟

س جولای 28 , 2020
ایسنا/اصفهان سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اشاره به قرمز شدن وضعیت شهر اصفهان و ۷ شهرستان استان، گفت: درحال حاضر در شرایط بحرانی هستیم و مردم باید به صورت جدی از حضور در اجتماعات دوری کرده و دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کنند. آرش نجیمی در گفت و گو […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع