پایان کار سارق حرفه ای محتویات داخل خودرو در کاشان

فرمانده انتظامی کاشان از دستگیری سارق حرفه ای محتویات داخل خودرو، با بیش از ۳۶ فقره سرقت خبر داد.

به گزارش ایلنا از اصفهان، سرهنگ علی قربانی با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت محتویات داخل خودرو در سطح شهرستان موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

این مقام پلیس افزود: ماموران کلانتری ۱۱ غیاث الدین جمشید با انجام‌تحقیقات پلیسی و بررسی های تخصصی و هماهنگی با مقام قضایی، سارق حرفه ایی را به همراه مقادیر زیادی از اموال مسروقه را داخل مخفیگاهش دستگیر کردند.

قربانی ادامه داد: پس از انجام بازجویی های فنی وشگردهای پلیسی متهم به چهار فقره سرقت خودرو، بیست وهشت فقره سرقت محتویات داخل خودرو و چهار مورد سرقت موتور سیکلت اعتراف کردند و تحقیقات کماکان ادامه دارد.

رئیس پلیس شهرستان کاشان با تاکید بر اینکه موفقیت پلیس در کشف جرائم نتیجه تعامل و همکاری شهروندان است، گفت: بدون مشارکت مردم حصول امنیت مطلوب میسر نمی شود واز ساکنین شهر منطقه کاشان در خواست می شود ضمن توجه به هشدار های پیشگیرانه ، هرگونه تردد مشکوک افراد را به پلیس اطلاع دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کرونا و انجمن معتادان گمنام از نگاه روزنامه‌نگار خوزستانی

ج مه 8 , 2020
حسن نسیمی روزنامه‌نگار و نویسنده خوزستانی نگاهی به کارکرد انجمن معتادان گمنام در روزهای کرونایی کرده است. به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، حسن نسیمی می‌نویسد: بی شک برای شما هم اتفاق افتاده برای گذران اوقات فراقت به همراه خانواده به بوستان یا فضای سبزی رفته باشید که در گوشه […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع