پرداخت ۲۵۴ میلیون تومان هزینه درمان به مددجویان کمیته امداد همدان

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی کمیته امداد همدان؛ علی بحیرایی با اشاره به اینکه یک هزار و ۱۸۵ مددجو امسال با هزینه‌های کمیته امداد درمان شده‌اند، گفت: ۲۵۴ میلیون تومان برای خدمات فرانشیز و خدمات ویژه درمان برای مددجویان تحت حمایت در ۳ ماهه سال جاری پرداخت‌شده است.

وی گفت: برای ارتقا شاخص‌های بهداشتی مددجویان آموزش سلامت، هدایای بهداشتی، بهداشت دهان و دندان، توزیع سبد غذایی افراد فاقد رشد، معاینات دوره‌ای مجریان خودکفایی، بهسازی محیط‌های خودکفایی، ارزیابی سلامت زنان، بینایی‌سنجی قالیبافان، غربالگری پروستات، کنترل دیابت و فشارخون از فعالیت‌های انجام‌شده است.

علی بحیرایی گفت: یک هزار و ۹۰۱ بیمار صعب‌العلاج تحت حمایت این نهاد قرار دارند و از خدمات حمایتی و درمانی این نهاد بهره‌مند هستند و همچنین بیماران زمین‌گیر علاوه بر خدمات اشاره‌شده ماهیانه، مبلغ موردنیاز بابت هزینه نگهداری فرانشیز دارو و تجهیزات را دریافت می‌کنند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان همدان ادامه داد: در زمینه خدمات فرانشیز و خدمات ویژه درمان نیز فعالیت‌هایی مانند مساعدت برای هزینه خدمات بستری مددجویان، هزینه خدمات اورژانس، فرانشیز ویزیت پزشکان متخصص و فوق تخصص، هزینه دارو، خدمات پاراکلینیک و مساعدت برای لوازم مصرفی سالمندان و سایر بیماران نیازمند ارائه‌شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آغاز عملیات اجرایی فازسوم پروژه آبرسانی به روستاهای غیزانیه اهواز

ی جولای 26 , 2020
به گزارش خبرنگار مهر، بعد از افتتاح فاز اول آب‌رسانی و آغاز عملیات اجرایی فاز دوم آب‌رسانی، عصر امروز عملیات اجرایی فاز سوم پروژه آب‌رسانی به روستاهای بخش غیزانیه شهرستان اهواز آغاز شد. این پروژه توسط قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء اجرا می‌شود. در این پروژه تهیه لوله و کارگذاری ۳۰ کیلومتر […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع