پرونده پارس جنوبی – استقلال در کمیته انضباطی؛ ادله استقلال برای ما پذیرفته نیست!

مدیرعامل پارس جنوبی با اشاره به پرونده دیدار این تیم مقابل استقلال مدعی شد ادله آبی‌ها برای عدم حضور در جم برای آنها قابل قبول نیست.

به گزارش ایلنا، رضاییان مدیرعامل پارس جنوبی در ابتدا درباره بازی برگزار نشده تیمش برابر استقلال گفت: این موضوع داخلی است. ما پیگیر هستیم و مکاتباتی انجام دادیم. قطعا فدراسیون، کمیته انضباطی و … این قضیه را حل خواهند کرد و امیدوار هستیم. هنوز جواب خاصی داده نشده. خب باشگاه استقلال به جم نیامدند. ادله خاصی داشتند و هر دو طرف دلایل خود را ارجاع دادند به کمیته انضباطی و در انتظار پاسخ آن هستیم.

 

مدیرعامل پارس جنوبی در خصوص اینکه آیا ادله استقلال برای آنها پذیرفتنی خواهد بود یا خیر گفت: ما هم لیست بازیکنان استقلال را دیدیم و هم لیست نفراتی که به کرونا مبتلا شدند و طبق لیستی که ما مشاهده کردیم مشخص است به آن حد نصاب نرسیدند و باید می آمدند. وقتی تیم های استقلال و پرسپولیس و تراکتور و … می خواهند به جم سفر کنند تمهیداتی خاصی انجام می شود و حتی به ما فدراسیون فوتبال اعلام کرد که امکان دارد بازی با یک روز تاخیر انجام شود که یگان ویژه در شهر ماند اما متاسفانه استقلال نیامدند. ما سردرگم بودیم و هم ناظر و داوران آمدند ولی تیم حریف نیامد و ادله ما به نظرمان مستند است و منتظر تصمیم کمیته انضباطی هستیم.

 

رضاییان در پاسخ به اینکه آیا حضور آنها در زمین تنها برای گزارش ناظر بوده و مشخص بوده که استقلال در زمین حاضر نخواهد شد اینطور پاسخ داد: استقلال باید می آمد و طبق اعلام فدراسیون گفتند همان روز ساعت 9 صبح اعزام خواهند شد. روز قبل هم که دو بار قرار بود از فرودگاه اعزام شوند که نیامدند. مدیرعامل محترم این تیم گفت که فردا خواهند آمد که باز نیامدند. ما طبق قواعد بازی در زمین حاضر شدیم و شواهد را به کمیته انضباطی می دهند و آنها نظر خودشان را اعلام می کنند.

 

مدیرعامل پارس درباره شرایط تیم برای بقا گفت: انتهای جدول رقابت خیلی سخت است. بچه ها تلاش می کنند ولی در برهه ای از لیگ تمرکز خود را از دست داده بودند. امیدوارم نمایشی که بچه ها برابر سپاهان به اجرا گذاشتند در ادامه هم داشته باشند و ما به سقوط فکر نکردیم و امیدوارم در لیگ بمانیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

رد پیشنهاد سرمربیگری شهرخودرو توسط رضا عنایتی

د جولای 13 , 2020
رضا عنایتی پیشنهاد هدایت تیم لیگ برتری شهرخودرو را رد کرد. به گزارش ایلنا، به دنبال استعفای مجتبی سرآسیایی از هدایت شهرخوردو مدیران این باشگاه باب مذاکره را با رضا عنایتی آغاز کردند، مربی که در این مدت نتایج خوبی در باشگاه هوادار لیگ یکی کسب کرده است.  فرهاد حمیداوی با […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع