پلمپ یک تالار پذیرایی بدون اخذ مجوز در قزوین

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: یک تالار پذیرایی در قزوین به دلیل برگزاری مراسم بدون اخذ مجوز و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی پلمب شد.

به گزارش ایلنا به نقل از دانشگاه علوم پزشکی قزوین، حسن ارداقیان با اعلام این خبر گفت: با توجه به افزایش آمار مبتلایان به کرونا در قزوین و بازگشایی مشروط تالارهای پذیرایی، هشدارهای لازم به مدیران تالارها در خصوص کسب مجوز و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی داده شده بود.

ارداقیان افزود: هم اینک شهرهای قزوین و تاکستان در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند و این مساله رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی را در سطح استان ضروری کرده است.

وی اضافه کرد: طبق مصوبات جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا که روز گذشته برگزار شد برخی از محدودیت‌های مقابله با این بیماری مبنی بر تعطیلی برخی از رسته‌های شغلی سه و چهار در سطح سه شهرستان قزوین، بوئین‌زهرا و تاکستان به مدت ۲ هفته اعمال می‌شود.  

ارداقیان گفت: با توجه به این مصوبه، فعالیت تمامی تالارها و هتل‌ها و برگزاری هرگونه مراسم ترحیم، جشن و عروسی ممنوع بوده و منوط به اخذ مجوز رسمی از مراجع مرتبط است.

وی اضافه کرد: همچنین تمامی پارک‌ها،  بوستان‌ها و آرامستان‌ها به همراه برگزاری هرگونه مراسم اجتماعی، مذهبی و همایش‌ها از چهارم مردادماه جاری به مدت ۲ هفته تعطیل است و با متخلفان طبق قانون برخورد خواهد شد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ممنوعیت برگزاری مراسم دورهمی در تاسیسات گردشگری قزوین

ش جولای 25 , 2020
مدیر کل میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان قزوین گفت: با توجه به مصوبه ستاد استانی مقابله با کرونا برگزاری هرگونه مراسم دورهمی در تاسیسات گردشگری استان به مدت دو هفته ممنوع است. به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، علیرضا خزائلی با اعلام این خبر افزود: در پی تشدید وضعیت […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع