پنجمین مدافع سلامت استان کرمانشاه آسمانی شد

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیدیت کرونا دانشگاه علوم پزشکی گفت : مدافعان سلامت استان کرمانشاه صبح امروز داغدار پنجمین همکار خود شدند که بر اثر ابتلا به کوید ۱۹ جان خود را از دست داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، مهدی محمدی رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیدیت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ه گفت: محمدرضا سمیعی صبح جمعه پس از چند روز بستری در بیمارستان گلستان بر اثر کرونا درگذشت.

محمدی افزود: دکتر سمیعی دکترای علوم آزمایشگاهی، موسس و مسئول فنی آزمایشگاه بوعلی و مسئول فنی آزمایشگاه مرکزی رفرانس کرمانشاه بود.

وی گفت: دکتر سمیعی صبح امروز جمعه پس از تحمل رنج بیماری کرونا و با وجود تلاش کادر درمانی در بیمارستان گلستان جان به جان‌آفرین تسلیم‌ کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه نیز در پیامی درگذشت دکتر سمیعی را تسلیت گفت و نوشت: درگذشت شادروان دکتر محمدرضا سمیعی که سال‌ها در عرصه فعالیت‌های تشخیصی در استان از جمله به عنوان مدیر امور آزمایشگاه‌های معاونت درمان دانشگاه و مسئولیت فنی بخشی از آزمایشگاه مرجع و نیز در بیمارستان‌های کرمانشاه به مردم خدمت کرد، موجب اندوه جامعه سلامت استان شد.

دکتر محمودرضا مرادی در ادامه این پیام آورده است: این ضایعه را به خانواده و بازماندگان مصیبت‌دیده، همکاران و به ویژه جامعه علوم آزمایشگاهی استان تسلیت می‌گویم و ‌امیدوارم پاداش خدمت صادقانه و خوش‌خلقی همیشگی ایشان رضایت و ‌رضوان الهی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

۱۰۰ قبضه سلاح کمری در نوار مرزی سرپل‌ذهاب کشف شد

ج جولای 24 , 2020
معاون سیاسی، اجتماعی فرماندار سرپل‌ذهاب گفت: ۱۰۰ قبضه سلاح کمری ۹ میلیمتری از قاچاقچیان سلاح در روستای «چفته» از توابع بخش مرکزی این شهرستان هم‌مرز با اقلیم کردستان عراق توسط نیروهای هنگ مرزی کشف و ضبط شد. به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه ،حسن پیرکرمی افزود: این تعداد سلاح در […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع