پورموسوی: فقط به خاطر تمکین به قانون مقابل استقلال بازی می کنیم

سرمربی پارس جنوبی جم گفت: بازیکنانمان باید بپذیرند که این رای اعلام شده و فقط به خاطر تمکین به قانون مقابل استقلال بازی می کنیم.

به گزارش ایسنا، سید سیروس پورموسوی در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل استقلال تهران، اظهار کرد: جا دارد از مدیریت باشگاه تشکر کنم که باتوجه به کمبود وقت توانستند اعضای تیم را به جم برسانند. امشب یک تمرین عرق گیری داریم و بیشتر سعی می کنیم روی مسائل روحی و روانی کار کنیم. بازیکنانمان باید بپذیرند که این رای اعلام شده و فقط به خاطر تمکین به قانون مقابل استقلال بازی می کنیم و تلاش می کنیم تا بتوانیم بازی خوب و بدون حاشیه ای ارائه دهیم.

 او ادامه داد: واقعا زمان کم است اما از یک تیم بزرگ با داشتن بازیکنان با تجربه این انتظار می رود که در کمترین زمان ممکن خودشان را برای این بازی سخت آماده کنند چرا که در بدترین زمان ممکن برگزار شده است. شناخت خیلی خوبی از استقلال داریم و گروه آنالیزمان خیلی خوب کار کردند و ان‌شاءالله در جلسات فنی بیشتر آن ها را آنالیز می کنیم تا تیم بیشتر نسبت به استقلال آشنایی پیدا کند.

سرمربی پارس جنوبی جم درباره فشردگی برنامه بازی هایشان گفت: تمام پتانسیل و نیروهای ما همین بازیکنان هستند که در جم هستند و امیدوارم با هماهنگی کادرفنی بتوانیم نیروهایمان را برای هر دو بازی تقسیم کنیم چرا که هر دو بازی برایمان مهم خواهد بود چرا که هر کدام از این بازی ها می تواند جایگاه ما را در جدول بالا تر ببرد.

او درباره سیستم استقلال گفت: آن ها با سیستم ۲-۵-۳ شروع کردند و دو سه هفته گذشته تغییر سیستم دادند و به دفاع چهار نفره تبدیل شدند ولی ما بازی تیم شان با نساجی را کامل دیدیم و توانستیم نقاط ضعف این تیم را پیدا کنیم و امیدوارم فردا بتوانیم از نقاط ضعف شان استفاده کنیم.

پورموسوی در رابطه با داوری دیدار فردا عنوان کرد: داور دیدار قبل قضاوت خیلی خوبی داشت و فردا آقای حیدری داوری این بازی را به عهده دارد که از داوران با تجربه ما است و بازی های حساسی را در این چند سال قضاوت کرده و امیدوارم فردا هم قضاوت خوبی داشته باشد. امیدوار هستم که فردا با کسب امتیاز دل هواداران را شاد کنیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اعلام حمایت همه جانبه ارتش از جشنواره فیلم مقاومت

ی جولای 26 , 2020
سخنگوی ارتش ضمن تاکید بر حمایت همه جانبه ارتش جمهوری اسلامی از جشنواره بین المللی فیلم مقاومت، گفت: امروز به نمایندگی از ارتش جمهوری اسلامی ایران، همراهی و همدلی با جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت را اعلام می‌کنم و امیدوارم جشنواره فیلم مقاومت و همه جشنواره‌ها زمینه‌ای برای معرفی قهرمانان وطن […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع