پیکر شهید مرزبان حمید فعله گری در قرچک تشییع شد

امروز همزمان با شهادت اول مظلوم عالم حضرت علی(ع) مراسم تشییع پیکر شهید حمید فعله گری در قرچک برگزار شد.

به گزارش ایلنا به نقل از سایت پلیس، امروز همزمان با روز شهادت مولای متقیان امیرالمؤمنین(ع) شهرستان شهیدپرور قرچک میزبان شهیدی از سلاله پاکان بود؛ شهید “حمید فعله‌گری” از مرزبانان غیور نیروی انتظامی که در راه حراست از مرز ایران اسلامی به دست دشمنان کوردل در مرز کردستان به شهادت رسید.

امروز حال و هوای دیگری در این شهر انقلابی حکمفرما بود، شهیدی که چند روز قبل به شهادت رسیده بود در روز بیست و یکم ماه رمضان و روز شهادت مولای متقیان حضرت علی(ع) بر دوش مردم و دلاوران هم رزمش تشییع شد و در این بحبوحه فقط اشک بود که فداکاری این فرزند ایران اسلامی را روایتگری می‌کرد.

شهادت شهید “فعله‌گری” و امثال آن پیام خوبی را به دشمنان می‌رساند که این روزها اگر ایران اسلامی در کمین شیطان‌صفتان است، فرزندانی با نبض غیرت و مردانی استوار ایستاده‌اند تا از جان خود و تا مرز شهادت برای دفاع از کشور، ناموس و دین خود بجنگند و هیچ باکی در این راه ندارند؛ زیرا الگویشان حسین(ع) و  خط قرمزشان دفاع و حراست از کشور و مردمشان است، و امروز شهید فعله‌گری به سیصد و چند شهید قرچکی پیوست که نامشان برای همیشه در تاریخ این دیار انقلابی چون نگین، خواهد درخشید.

گفتنی است از شهید فعله‌گری یک فرزند خردسال به نام “امیرحسین” بجای مانده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

زلزله در مرز پاکستان و سیستان و بلوچستان

ج مه 15 , 2020
زمین لرزه ای به بزرگی ۴.۴ ریشتر مرز پاکستان و سیستان و بلوچستان را لرزاند. به گزارش ایلنا، زمین لرزه ای به بزرگی ۴.۴ در مقیاس ریشتر در ساعت ۱۷:۲۲:۴۹ مرز پاکستان و سیستان و بلوچستان  – حوالی پیشین(سیستان و بلوچستان) را لرزاند.  این زمین لرزه در عمق ۱۰ کیلومتری زمین بود. 

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع