پیگیری برای اجرای فاز دوم دهکده گردشگری خرم‌آباد

به گزارش خبرنگار مهر، مهرداد ویسکرمی امروز دوشنبه در دیدار با بخشدار و مسئولین بخش زاغه با تاکید بر اینکه به صورت موردی، مشکلات نقاط مختلف حوزه انتخابیه در حال حل شدن است، مشکلاتی که ۱۴ سال است پیگیری نشده‌اند اظهار داشت: بیمارستان مهرگان خرم آباد با ظرفیت اشتغال برای ۵۰۰ نفر، مراحل نهایی خود را طی می‌کند.

وی با بیان اینکه شرکت صدر فولاد با پیگیری‌های جدی، مرتفع شدن مشکلات، رایزنی با سرمایه گذار و با ظرفیت اشتغال برای هزار نفر در حال انجام است گفت: فاز دوم دهکده گردشگری در حال پیگیری و اجرا است و زمینه استخدام ۵۰۰ نفر را فراهم می‌کند.

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در بخش آب و برق، گزارش‌هایی که به دست ما می‌رسد تمامأ پیگیری و حل شده است تاکید کرد: نماینده مردم نباید تمرکز خود را روی جابجایی مدیران و مسئولان بگذارد و باید تمام تلاش خود را برای بهتر شدن معیشت مردم در عمل انجام دهد.

ویسکرمی با تاکید بر اینکه به طور جدی پای مشکلات مردم ایستاده‌ام و از حق مردم حوزه ام به هیچ وجه کوتاه نمی‌آیم تصریح کرد: وزیر نیرو و معاونان آن در بحث حق آبه لرستان بسیار کوتاهی کرده‌اند که به صورت تخصصی و علمی به دنبال حق آبه استان هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اقدامات ارزشمند به مردم اطلاع‌رسانی شود

د جولای 27 , 2020
به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله علی خاتمی در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان که با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه در سالن پیامبر اعظم استانداری زنجان برگزار شد، با بیان اینکه مردم باید در جریان همه امور قرار گیرند، گفت: اطلاع‌رسانی دقیق کارهای ارزشمندی که توسط مسئولان انجام […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع