پیگیری نمایندگان درباره سهم تبریز از منابع دولتی

به گزارش خبرگزاری مهر، ایرج شهین باهر در حاشیه بازدید جمعی از نمایندگان مجلس و اعضای شورای اسلامی شهر تبریز از پروژه‌های عمرانی این شهر گفت: نمایندگان مجلس و اعضای شورا در این بازدید از نزدیک با پروژه‌های عمرانی و مشکلات پیش روی اجرای آنها آشنا شدند که این می‌تواند کمک کند تا این عزیزان در جذب بودجه دولتی و سهم تبریز از آن، کمک حال شهرداری باشند.

او تاکید کرد: امروز توان و عملکرد مدیریت شهری در اجرای پروژه‌های عمرانی پیش روی نمایندگان مجلس است و ضرورت دارد که این عزیزان مطالبه گر سهم تبریز از اعتبارات ملی در دولت و هیئت وزیران باشند.

شهین باهر ادامه داد: در برخی پروژه‌ها مسائل و مشکلاتی با دستگاه‌های دولتی داریم که نیازمند رسیدگی و پیگیری نمایندگان مجلس است و نیز برخی منابع دولتی پیش‌بینی شده پرداخت نشده است که درخواست پیگیری آنها را از دولت داریم.

شهردار تبریز، با اشاره به پروژه‌هایی که امروز مورد بازدید قرار گرفتند، گفت: مطابق برنامه قبلی امروز از چند پروژه بازدید کردیم که شامل پروژه عتیق، تعریض جاده آناخاتون، توسعه لنفیلد دفن پسماند تبریز که در نوع خود در ایران بی نظیر است و با اعتبار ۱۰۰ میلیاردی تومان در حال اجرا است، دسترسی دوم عون بن علی به اتوبان پاسداران، کانال دفع آب‌های سطحی انقلاب و در نهایت پل نصر است.

او ادامه داد: این پروژه‌ها که شامل پروژه‌های خدماتی، تجاری، زیست محیطی و در کل پروژه‌های کالبدی شهر است، مطالبه شهروندان تبریزی هستند.

شهردار تبریز یادآور شد: در کنار رفاه و آسایشی که از اجرای این پروژه‌ها نصیب شهروندان می‌شود، اشتغالزایی خوبی نیز در انها صورت گرفته که امیدواریم با لطف خدا این پروژه‌ها را بالغ بر حدود ۵۰ تا ۶۰ پروژه، در کمترین زمان ممکن به اتمام برسانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آزادی زندانی محکوم به قصاص پس از تحمل ۲۳ سال حبس

ش جولای 25 , 2020
به گزارش خبرگزاری مهر، علی صالحی از آزادی زندانی محکوم به قصاص پس از تحمل ۲۳ سال حبس از زندان بندرعباس خبر داد. وی در خصوص جزئیات این پرونده اظهارداشت: این زندانی در سال ۱۳۷۶ به اتهام قتل به قصاص نفس محکوم شد. صالحی در ادامه افزود: با پیگیری مسئولین […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع