چاه آب شهرک صنعتی سالاریه ورامین به بهره‌برداری رسید

ایسنا/تهران با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران، چاه آب شهرک صنعتی سالاریه روز چهارشنبه به بهره‌برداری رسید تا پس از ۱۵ سال،  مشکل تأمین آب این شهرک صنعتی برطرف شود.

صابر پرنیان مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران عصر چهارشنبه ۲۶ شهریور در آئین بهره‌برداری از این چاه آب گفت: یکی از مهمترین موانع تولید و ایجاد بستر لازم برای افزایش ظرفیت تولید در شهرک‌های صنعتی استان تهران، تأمین آب مورد نیاز واحدهای مختلف صنعتی است.

وی ادامه داد: این کمبود آب باعث شده تا در برخی از مناطق مجبور به خرید آب موردنیاز صنعتگران شدیم که این امر علاوه بر ایجاد مشکل برای تولید، هزینه‌ها را نیز افزایش داده است.

وی تصریح کرد: شهرک صنعتی سالاریه و واحدهای جدیدالاحداث، همچون سایر مناطق اقتصادی استان تهران با مشکل آب مواجه بوده و حدود ۱۵ سال برای حفر یک حلقه چاه که با مشکل معارض مواجه بود، دست و پنجه نرم می‌کرد.
وی افزود: اواخر سال گذشته و با پیگیری‌های مجدانه فرماندار ورامین و همکاری مستقیم دستگاه قضایی، این مشکل برطرف و با حفر یک حلقه چاه با دبی ۴۳ لیتر برثانیه، کمبود آب ۳۰۰ واحد صنعتی مستقر در شهرک صنعتی سالاریه برطرف شد که این هدیه‌ای بزرگ به تولیدکنندگان در سال جهش تولید محسوب می‌شود.

پرنیان اظهار کرد: با بهره‌برداری از این چاه آب، ۴۰ درصد به ظرفیت آب شهرک صنعتی سالاریه افزوده شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

الکاظمی: نیروهای امنیتی در تظاهرات از سلاح صبر استفاده کنند/ دولت با فشارها روبه‌رو است

چ سپتامبر 16 , 2020
نخست‌وزیر عراق در حاشیه سفر به استان میسان با نمایندگان تظاهرکنندگان و مرکز هماهنگی تظاهرات در این استان دیدار کرد. به گزارش ایسنا، مصطفی الکاظمی، نخست‌وزیر عراق افزود: وضعیت استان میسان دردآور است، میسان یکی از استان‌های نمونه از لحاظ امکانات رشد و موفقیت به شمار می‌رود به طوری که […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع