چهار بانده شدن جاده اردبیل – سرچم شتاب می‌گیرد

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه چهار بانده شدن جاده اردبیل – سرچم هم‌اکنون از اردبیل آغاز شده است.

علی نیکزاد نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین گفت: پروژه چهار بانده کردن جاده اردبیل – سرچم هم‌اکنون از شهر اردبیل آغاز شده و عملیات عمرانی آن در حال اجرا است و به‌زودی شاهد آغاز این عملیات از طرف سرچم خواهیم بود.

نائب رئیس مجلس ادامه داد: انجام عملیات از هر دو سمت سبب تسریع در روند اجرایی پروژه خواهد شد که این پروژه در نهایت از هر دو سمت به تونل‌ها خواهد رسید.

وی گفت: پیگیر اتمام عملیات زیرسازی و روسازی پروژه راه‌آهن اردبیل- میانه طی سال ۹۹ هستیم که با وقوع آن شاهد به پایان رسیدن عملیات اجرایی راه‌آهن اردبیل در سال آینده خواهیم بود.

نیکزاد با بیان اینکه باید تسهیلات کم‌بهره به حاشیه‌نشینان جهت بازسازی منازل خود در نظر گرفته شود و نیاز است تا در این مکان‌ها مسجد، مدرسه و درمانگاه نیز احداث شود‌، گفت: بحث سند در حاشیه‌نشینی و سکونت‌گاه‌های حاشیه شهر در ماده ۹ با تشکیل کمیسیون ۳ نفره می‌تواند حل و فصل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کیفیت پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری

ج جولای 24 , 2020
مدیرعامل بانک توسعه تعاون طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری، رعایت کمیت و کیفیت در پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری را از اصول اساسی بانک توسعه تعاون عنوان کرد. به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون فارس، ‌حجت اله مهدیان در جلسه بررسی عملکرد استان‌ها […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع