کاندیداهای ریاست هیات فوتبال استان تهران شفافیت در برگزاری انتخابات را خواستار شدند

کاندیداهای انتخابات ریاست هیات فوتبال استان تهران در نشستی با مدیرکل ورزش و جوانان استان، شفافیت در برگزاری انتخابات این هیات را خواستار شدند.

بنا به درخواست کاندیداهای ریاست هیات فوتبال استان تهران، امروز (سه‌شنبه) نشست مشورتی با گل‌محمدی مدیرکل و معاونان این اداره کل برگزار شد و آنان ایجاد فرصتی برابر برای برگزاری یک انتخابات صحیح را مورد تاکید قرار دادند.

در این نشست که با حضور شانزده نفر از کاندیداهای انتخابات ریاست هیات فوتبال استان در سالن آمفی‌ تئاتر اداره‌ کل برگزار شد، آنان ضمن بیان دیدگاه‌ها و نقطه‌نظرات خود، خواستار بررسی روند انتخابات با حفظ عدالت و رفع شائبه‌های انتخاباتی شدند.

کاندیداهای انتخابات ریاست هیات فوتبال ضمن تبادل نظر پیرامون نحوه برگزاری و روال اصولی انتخابات، از مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران درخواست کردند پیگیر مصوبات این نشست بوده و بر روند صحیح برگزاری انتخابات نظارت داشته باشد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

طالبان به مناسبت عید قربان آتش‌بس ۳ روزه اعلام کرد

س جولای 28 , 2020
سخنگوی طالبان امروز، سه‌شنبه اعلام کرد، به مناسبت عید قربان از ابتدای روز جمعه طالبان متعهد به آتش‌بس سه روزه در افغانستان خواهند بود. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، ذبیح‌الله مجاهد، سخنگوی طالبان افغانستان امروز در توییتر نوشت: سه روز آتش‌بس از روز جمعه اعلام کردیم تا […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع