کاهش ساعت کاری ادارات و بانک های خوزستان در هفته جاری/تعطیلی ادارات از هفته آینده رقم خواهد خورد

استاندار استان خوزستان، به منظور افزایش دما و رطوبت هوا ضمن اعلام کاهش زمان کاری، ساعت اداری را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان به نقل از روابط عمومی استانداری استان، غلامرضا شریعتی در پایان نشست ستاد مدیریت بحران استان، اظهار کرد: به علت افزایش دما و رطوبت هوا، و به منظور پیشگیری از وقوع قطعی برق در استان، روزهای شنبه و یکشنبه ۴ و ۵ مرداد ماه، ادارات و بانک های استان، تنها تا ساعت 12ظهر دایر خواهند بود و در روز دوشنبه ساعت اداری از ساعت ۶:۳۰ آغاز و در ساعت 11 پایان پیدا خواهد کرد.

وی گفت: همچنین شهرستان کارون، در روز شنبه ۴ مرداد و در روزهای سه شنبه و چهارشنبه از هفته آینده یعنی هفتم و هشتم مرداد ماه، ادارات سراسر استان تعطیل اعلام می شود.

گفتنی است، مراکز امدادی، تولیدی، عملیاتی، درمانی، اورژانس و آتش نشانی ها از این تصمیم مستثنی هستند و بانک های استان، نیز در روز پنجشنبه مورخ ۹ مردادماه، طبق روال عادی دایر خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ترکیب سپاهان مقابل صنعت نفت

پ جولای 23 , 2020
قلعه نویی با چند تغییر به مصاف صنعت نفت خواهد رفت. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، سپاهان در هفته بیست و ششم رقابت‌های لیگ برتر باید به مصاف صنعت نفت برود و در شرایطی به این دیدار پا می‌گذارد که برای پس گرفتن جایگاه دوم جدولی خودش نیاز به هر […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع