کاهش ۱۵ درصدی اعتبارات عمرانی ماسال / در توزیع اعتبارات، فرایند عادلانه صورت گرفته است

فرماندار ماسال با اشاره به کاهش 15.36 درصدی اعتبارات مصوب امسال این شهرستان و بیان اینکه در توزیع اعتبارات، فرایند عادلانه ای صورت گرفته است، گفت: در برخی از موارد توزیع اعتبارات بر مبنای جذب اعتبارات مالی است که ادارات توانسته‌اند در سال 98 جذب کنند.

به گزارش ایلنا از رشت، وحید پورحضرت در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان ماسال  اظهار کرد: سیاست دولت تکمیل پروژه‌هایی با پیشرفت بالای ۸۰ درصد است.

فرماندار ماسال با بیان اینکه در این راستا کارگروه‌های مختلفی تشکیل و برای پروژه‌های شهرستان برنامه‌ریزی و اولویت‌بندی شد افزود: مبنای توزیع اعتبارات در شهرستان‌ها، شاخص جمعیت و محرومیت است.

وی با بیان اینکه در مقایسه با سال مالی ۹۸ شاهد روند کاهشی در اعتبارات سال مالی جدید هستیم گفت: سال گذشته اعتبارات تملک و دارایی و سرمایه‌ای ۱۳۹ میلیارد ریال بوده که امسال این عدد به ۱۱۸میلیارد و ۲۵۱ میلیون ریال کاهش یافته است.

پورحضرت با اشاره به کاهش ۱۵٫۳۶ درصدی اعتبارات مصوب امسال این شهرستان نسبت به سال گذشته تصریح کرد: اعتبارات امسال در ۱۹ فصل و ۹۸ پروژه توزیع شد.

فرماندار ماسال با بیان اینکه در توزیع اعتبارات، فرایند عادلانه‎ای صورت گرفته است خاطرنشان کرد: در برخی از موارد توزیع اعتبارات بر مبنای جذب اعتبارات مالی است که ادارات توانسته‌اند در سال ۹۸ جذب کنند.

وی با بیان اینکه مسئولان در سال مالی ۹۹ اهتمام ویژه‌ای نسبت به جذب اعتبارات و تکمیل پروژه‌ها داشته باشند اظهار کرد: منابعی که در استان توزیع می‌شود، ۱۵ درصد اعتبارات عمرانی است و ۸۵ درصد آن در وزارت‌خانه‌هاست.

پورحضرت تصریح کرد: مسئولان در اجرای پروژه‌ها از سازمان‌شان مطالبه‌گری کنند تا از ظرفیت ۸۵ درصد اعتباری که به صورت ملی است برای شهرستان استفاده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تدوین "سند راهبردی خدمت رسانی به رزمندگان"

س جولای 28 , 2020
جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با بیان اینکه حراست و حفاظت از آرمان ها و ارزش های دوران دفاع مقدس وظیفه همگانی ما است، گفت: وظیفه داریم نسبت به ماندگارسازی تلاش ها و ایثارگری ها با تمام توان و ظرفیت اقدام کنیم. به گزارش ایلنا، جلسه استقرار و بارگذاری “سامانه […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع