کتابخانه شماره ۲ شهر پلدختر دهه فجر امسال افتتاح می‌شود

فرشته طهماسبی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با توجه به قول مساعد اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان دستگاه متولی و مجری پروژه، کتابخانه در دست ساخت شماره ۲ پلدختر، در دهه فجر امسال به بهره برداری می‌رسد.

وی افزود: امروز برای بررسی مشکلات کتابداران کتابخانه‌های در حال فعالیت و همچنین پروژه در دست اجرا و کتابخانه شماره ۲ پلدختر در این شهرستان حضور پیدا کردیم و در دیدار با نماینده مردم در مجلس، فرماندار و مسئولان مربوطه رایزنی‌های لازم، با بیان مشکلات در این حوزه انجام شد تا بتوان مسیر رفع آن را هموارتر کرد.

مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی لرستان گفت: علاوه بر تحریم‌ها، سال گذشته مشکلات سیل نیز به ویژه در شهرستان پلدختر برای پیشبرد پروژه‌ها و رفع مشکلات مزید بر علت شد به همین خاطر احساس می‌شود باید نسبت به مردم پل‌دختر توجه بیشتری صورت گیرد و حق آنها ادا شود.

طهماسبی افزود: بنابراین باید در مسیر رفع مشکلات کتابخانه ها در پلدختر گام‌های اساسی برداشته شود.

وی یادآور شد: اداره کل کتابخانه های لرستان، به عنوان بهره بردار کتابخانه درجه ۲ پلدختر و اداره ارشاد اسلامی متولی و مجری این پروژه‌ها است، اما سعی شده فراتر از وظایف محوله و مربوطه در راستای رفع مشکلات و پیشبرد پروژه بحث اختصاص اعتبار آن پیگیری شود.

مدیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی لرستان افزود: سال گذشته در جریان سیل خساراتی به کتابخانه شماره ۲ پلدختر وارد شد و اعتبارات خوبی برای آن اختصاص یافت و درصدی کارهای پیمانکار و عملیاتی آن و کارهای تاسیساتی انجام شد.

طهماسبی گفت: امسال نیز بیش از یک میلیارد تومان اعتبار اختصاص داده شده و با توجه به قول مجری پروژه یعنی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تا دهه فجر امسال کتابخانه درجه ۲ پلدختر به بهره‌برداری می‌رسد و تحویل کتابخانه می‌شود.

وی افزود: با تحویل پروژه کتابخانه درجه ۲ پلدختر به اداره کتابخانه های عمومی بلافاصله نسبت به تجهیز آن به نیروی انسانی و امکانات اقدام می‌شود.

مدیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی لرستان یادآور شد: تجهیز کتابخانه درجه ۲ پلدختر در دستور کار است و دراین راستا هماهنگی‌ها و رایزنی‌های لازم با تهران انجام شده و سعی می‌شود پس از تحویل پروژه بلافاصله تجهیز و افتتاح شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

عزاداری‌های محرم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می شود

د جولای 27 , 2020
به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام حسن علیدادی سلیمانی عصر دوشنبه در نشست خبری بیان داشت: نخستین نماز جمعه کشور در سال ۵۸ به امامت آیت الله طالقانی در پنجم مرداد برگزار شد. وی افزود: نماز جمعه جایگاه مؤثر و مفیدی دارد ضمن اینکه در این چهار دهه خدمات ارزشمند و […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع