کتاب برادرزاده ترامپ کتاب اول آمازون شد/ تحسین متفق‌القول منتقدان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سایت آمازون، کتاب «بیش از حد و هرگز کافی: چطور خانواده من خطرناک‌ترین مرد دنیا را خلق کرد» نوشته مری ترامپ که از سه‌شنبه پیش (چهاردهم جولای) وارد بازار کتاب شد با اقبال بسیار روبه‌رو شده و در درجه‌بندی‌های سایت آمازون نه تنها در بخش کتاب سیاسی، بیوگرافی و کتاب تاریخی در رتبه نخست ایستاده است، بلکه در کل عنوان پرفروش‌ترین کتاب این سایت فروش را از آن خود کرده است.

با انتشار این کتاب نشریات و سایت‌های معتبر نیز به ارزیابی آن پرداخته‌اند و چنین گفته‌اند:

بوستون گلوب: داستان جذاب مری ترامپ از یک خانواده بسیار ناشاد کاری بیش از فراهم کردن بینش‌هایی درباره دنیای داخلی دردناک زندگی او انجام می‌دهد. این کتاب اسنادی دست اول درباره ساز و کار درونی پر هرج‌ومرج دولتی است که با شکست خوردن در برداشتن پایه‌ای‌ترین گام‌های مورد نیاز برای امن نگه داشتن آمریکا طی پاندمی کروناویروس، دنیا را شوکه کرده است.

ونیتی فر: بعد از تعداد بسیار زیادی کتاب، این کتاب حالا یک کتاب حیاتی است.

واشنگتن پست: یک روایت خوش‌نگار از درد و رنجی در سراسر نسل خاندان ترامپ. مری ترامپ به این روایت، از زاویه دید یک اعضای درونی خانواده نیز نگاه می‌کند و به آن قابلیت‌های موشکافانه و تحلیلی یک روانشناس بالینی و استعداد نویسندگی یک دانشجوی فارغ‌التحصیل ادبیات تطبیقی را می‌بخشد.

بلومبرگ: شفافیت، تمرین، دیسیپلین و چشم تیزبین مری باعث می‌شود او تبدیل به یک راوی قابل اطمینان بشود. او نویسنده‌ای سلیس و تیزهوش نیز هست. در عصری که روایت‌های «درونی» و «پشت پرده» رییس‌جمهور بسیار فراوان و بی‌ارزش هستند، او حقیقتاً یک فرد درونی است و احتمالاً چیزی که او می‌نویسد از حافظه تاریخ پاک‌نشدنی خواهد بود.

سی‌ان‌ان: مری ال. ترامپ بیش از هر کس دیگری توانست نحوه شکل‌گیری یک فرد به ظاهر بی‌قلب و بی‌رحم را که توانست راه خود را به درون کاخ سفید پیدا کند، توصیف کند. این یک کتاب خاطرات با بینشی عمیق است که به خوبی شکل گرفته است.

لس‌آنجلس تایمز: می‌توانید ببینید که چرا رییس‌جمهور ترامپ نمی‌خواهد هیچکس این کتاب را بخواند. این کتاب باعث می‌شود دروغ پشت بسیاری از افسانه‌های دوست‌داشتنی او درباره خودش آشکار بشود.

پولیتیکو: نابودکننده‌ترین، ارزشمندترین و بهترین کتاب درباره ترامپ از زمان آغاز نامزدی ریاست‌جمهوری او تا به حال. در دنیای عظیم ادبیات درباره ترامپ، این چیزی جدید است. کاری که این کتاب می‌کند این است که به ما کمک می‌کند او را درک کنیم و دقیق‌ترین تصویر درباره اینکه چرا او اینگونه است را داشته باشیم.

گاردین: خواندن این کتاب می‌تواند حیرت‌انگیز باشد و تحقیقاتی به یادماندنی دارد. بسیار هوشمندانه، زهرآگین و خوش‌منبع است. با این حال روایت کاملاً گیرا باقی می‌ماند.

ووگ: یک داستان همه‌جانبه خوش عطر و طعم که در حقیقت همه چیز را به نحوی می‌گوید که آدم انتظار دارد بیان کند.

کرکوس: لبریز از به سخره‌گیری هجوگونه، لرزان از خشم و پر از شفافیت. کتابی که خواندن آن عمیقاً رضایت‌بخش است.

مری ترامپ که خود یک روان‌شناس بالینی است، در این کتاب ۲۴۰ صفحه‌ای به بررسی اختلال‌های عملکردی خانواده ترامپ که دونالد ترامپ را شکل دادند، پرداخته است. او می‌گوید وقتی رییس‌جمهور مردی جوان بود چند مورد رفتار شوکه‌کننده از او دید که تقلب برای وارد شدن به یک دانشگاه تجاری معتبر و رفتار وحشتناک با زنان از جمله آنها بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

شادی خاص علی علیپور پس از گلزنی به نفت (عکس)

ج جولای 24 , 2020
مهاجم پرسپولیس پس از گلزنی به نفت مسجد سلیمان نوشته و تصویر زیر پیراهن خود را به نمایش گذاشت. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، علی علیپور، مهاجم پرسپولیس موفق شد با گلزنی مقابل نفت مسجد سلیمان تیمش را در این بازی پیش بیاندازد. علیپور پس از گلزنی در این بازی […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع