کرونا 7 نفر دیگر را درکرمانشاه به کام مرگ کشاند

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی گفت :طی شبانه روز گذشته ، قاتل زنجیره ای( کووید 19) 7 نفر دیگر را درکرمانشاه به کام مرگ کشاند ، تعداد جانباختگان در استان کرمانشاه به ۴۲۴ نفر افزایش پیدا کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، مهدی محمدی رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی گفت: از مجموع جان باختن ۷ نفر از مبتلایان به کرونا در استان کرمانشاه ۷ جان باخته، ۴ نفر مربوط به کرمانشاه، ۲ نفر مربوط به کنگاور و یک نفر مربوط به گیلانغرب است.

مهدی محمدی افزود: طی شبانه روز گذشته تست کرونای ۱۳ بیمار بستری در مراکز درمانی استان مثبت اعلام شد و جمع موارد مثبت بستری از ابتدای شروع اپیدمی تا کنون به ۲ هزار و ۸۷۷ نفر رسید.

وی با بیان اینکه هم اکنون ۲۶۸ بیمار در بیمارستانهای استان بستری هستند، خاطرنشان کرد: همچنین طی شبانه روز گذشته ۴۱ بیمار با علائم کرونا در مراکز درمانی استان بستری و ۶۶ نفر نیز در این مدت ترخیص شده اند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بورس پنجم با سرمایه ۵ هزار میلیارد تومانی تشکیل می‌شود

ش جولای 25 , 2020
دبیر شورای عالی بورس و اوراق بهادار در حاشیه یکصدو هشتاد و هفتمین جلسه این شورا که به ریاست دکتر دژپسند وزیر اقتصاد برگزار شد، از تأسیس بورس املاک، مستغلات و امتیازات با سرمایه ثبت شده پنج هزار میلیارد تومانی در آینده نزدیک خبر داد. به گزارش ایلنا و به […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع