کشتن نظامی اسرائیلی واکنشی به جنایات اشغالگران بود

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، مصعب البریم سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین به عملیات ضد صهیونیستی در جنین در کرانه باختری واکنش نشان داد.

وی افزود: هلاکت نظامی اسرائیلی به مثابه پیامی مردمی آشکار و واکنشی فلسطینی و پیامی از جانب کرانه باختری در قبال طرح های توسعه طلبانه به ویژه طرح الحاق بخش گسترده ای از کرانه باختری است.

سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد: این اقدام یعنی هلاکت نظامی صهیونیستی، گواهی دهنده این است که مقاومت علیه جنایات و تروریسم اشغالگران تشدید خواهد شد.

البریم تاکید کرد: ما ضمن تبریک این عملیات ضد صهیونیستی؛ از هر اقدام مقاومتی علیه صهیونیستها حمایت می کنیم و این نشان می دهد که ملت ما با وجود شرایط امنیتی و میدانی از مقاومت ناتوان نیست حتی اگر این مقاومت با سنگ باشد. درود بر بازوان جوانان به پاخاسته در کرانه باختری که برای مقابله با جنایات اشغالگران به حرکت درآمدند و به سیاست ویرانی منازل فلسطینی ها و اقدامات شهرک نشینان واکنش نشان دادند.

گفتنی است که منابع وابسته به رژیم صهیونیستی بامداد امروز از کشته شدن یک  نظامی این رژیم در شهرک یعبد در شمال غرب جنین در کرانه باختری خبر دادند.

این نظامی صهیونیست در جریان یورش گسترده صهیونیست‌ها به شهر جنین در کرانه باختری، به هلاکت رسیده است.

گفته می‌شود که وی به دلیل اصابت یک سنگ پرتاب شده توسط فلسطینیان به سَرش، کشته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ضرورت رعایت توصیه های بهداشتی در برگزاری مراسم شب های احیا

س مه 12 , 2020
ارسلان سالاری در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری درباره تأثیر و اهمیت دعا و نیایش در شب‌های قدر، اظهار کرد: بر همین اساس بعد از بررسی‌های انجام شده پروتکل‌های بهداشتی برای بازگشایی مساجد و اماکن مذهبی در این شب‌ها از سوی ستاد ملی مبارزه […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع