کشف بیش از ۱۹۰۰ سکه تقلبی در میانه

فرمانده انتظامی شهرستان میانه، از دستگیری یک کلاهبردار و کشف یک هزار و ۹۱۸ عدد سکه تقلبی خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ توحید فارسی گفت: در پی کسب اطلاع از فعالیت فردی در زمینه خرید و فروش سکه های تقلبی موضوع به دلیل حساسیت در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان با همکاری ماموران انتظامی پاسگاه آچاچی با اشراف اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی ، فرد سودجو را شناسایی و محل احتمالی اختفای سکه های مذکور را مورد بازرسی قرار دادند.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: در بازرسی از محل ۱۹۱۸ سکه تقلبی که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود کشف و متهم دستگیر با تشکیل پرونده مقدماتی به مراجع ذیصلاح معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان میانه در پایان ضمن هشدار به مجرمان به شهروندان توصیه کرد هر گونه موارد مشکوک را سریعا به پلیس ۱۱۰ گزارش کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آتش سوزی پارک ملی بمو در فارس در کمتر از ۳ ساعت کنترل شد

چ جولای 29 , 2020
آتش‌سوزی در مراتع پارک ملی بمو که کمی قبل از ساعت دوازده آغاز شده بود با سرعت عمل نیروهای امدادی در حدود ساعت ۱۴:۳۰ مهار شد. به گزارش ایلنابه نقل از روابط عمومی حفاظت محیط زیست فارس، حمید ظهرابی مدیر کل حفاظت محیط زیست فارس اظهار داشت: آتش‌سوزی در مراتع […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع