کشف بیش از ۲۰۰ میلیون ریال کالای قاچاق در مرزهای خراسان رضوی

فرمانده مرزبانی خراسان رضوی گفت: مرزبانان هنگ مرزی و مرزبانی درجه یک تایباد، در ایست و بازرسی‌های مداوم، موفق به کشف مقادیری کالای قاچاق شدند.

سردار ماشاالله جان نثار در گفت‌وگو با ایلنا در تایباد، اظهار کرد: مرزبانان مستقر در پست کنترل و مراقبت مرزی 17 شهریور مرز دوغارون در راستای پیشگیری از قاچاق انواع کالا و حمایت از تولیدات داخلی، طی ایست و بازرسی‌های جداگانه موفق شدن مقادیری کالای قاچاق به ارزش  202 میلیون و 400 هزار ریال را کشف و ضبط کنند.

وی کالاهای قاچاق کشف شده را شامل روغن، رب، خرما، شیر خشک و … اعلام کرد و افزود: در این رابطه پنج نفر قاچاقچی پس از دستگیری جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل شدند.

سردار جان نثار بیان کرد: مرزهای این استان توسط مرزبانانی نگهداری و نگهبانی می‌شود که شبانه روز با هوشیاری کامل تمام نوار مرزی را زیر نظر دارند و نسبت به هرگونه ورود و خروج کالای قاچاق حساس بوده و با افراد خاطی با قاطعیت برخورد می‌کنند.

خراسان رضوی 300 کیلومتر مرز مشترک با کشور افغانستان دارد که 90 کیلومتر آن در تایباد قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ادامه ترافیک و ازدحام در پایانه‌های نفتی چین

ی جولای 26 , 2020
ترافیک و ازدحام در پایانه‌های نفتی چین به دلیل واردات بی‌سابقه نفت این کشور همچنان ادامه خواهد داشت. به گزارش ایلنا از رویترز، داده‌های مؤسسه رفینیتیو ایکون و گفته‌های تحلیلگران نشان داد که با افزایش تاریخی دریافتمقدار محموله‌ها برای یک ماه دیگر، ترافیک و ازدحام در پایانه‌های نفتی ساحل شرقی […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع