کشف بیش از ۳ میلیارد ریال طلای قاچاق توسط مرزبانان هنگ تایباد

ایسنا/خراسان رضوی فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی گفت: مرزبانان این فرماندهی در هنگ مرزی تایباد موفق به کشف مقادیری طلای قاچاق به ارزش ۳ میلیارد و ۶۷۷ میلیون و ۲۳۲ هزار ریال شدند.

بنا بر گزارش فرماندهی مرزبانی خراسان رضوی، سردار ماشاالله جان‌نثار اظهار کرد: ماموران مرزبانی مستقر در ایست و بازرسی ۱۷ شهریور، در گیت ورود خودروهای ترانزیتی به داخل کشور، حین بازرسی دقیق از یک تبعه افغانستانی ۳۱۲ گرم طلای قاچاق را در قالب ۴ قطعه شمش کشف کردند.

وی ادامه داد: متهم پس از دستگیری و توقیف خودرو برای طی کردن مراحل بازپرسی تحویل مرجع قضایی شد.

جان‌نثار بیان کرد: مرزبانان این فرماندهی شبانه‌ روز با اشرافیت اطلاعاتی از هر گونه قاچاق کالا جلوگیری کرده و قاچاقچیان بدانند اگر هزاران راهکار برای قاچاق کالا به کار ببندند باز هم مغلوب هوشیاری مرزبانان خواهند شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

جانفشانی مدافعان سلامت در بحران کرونا بر کسی پوشیده نیست

س سپتامبر 15 , 2020
ایسنا/گیلان مدیر شبکه بهداشت و درمان بندر مرزی آستارا با بیان اینکه جانفشانی مدافعان سلامت در بحران کرونا بر کسی پوشیده نیست گفت: از نخستین روزهای اسفندماه 1398 تاکنون، 1100 بیمار کرونایی در بیمارستان شهید دکتر بهشتی بندر مرزی آستارا بستری شده است. دکتر نظام عباسی در جلسه بررسی پروژه […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع