کشف بیش از 2 کیلوگرم تریاک در سماس

ایسنا/آذربایجان غربی فرمانده انتظامی سلماس از کشف بیش از دو کیلوگرم تریاک در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ رمضان فتح الهی در گفت و گو با ایسنا ضمن اعلام این خبر گفت: درپی کسب خبری مبنی فعالیت فردی درامر تهیه و توزیع موادمخدر درسلماس، رسیدگی به موضوع دردستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان قرار گرفت.

سرهنگ فتح الهی بیان کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی وشناسایی محل اختفا و فعالیت متهم و پس ازهماهنگی بامقام محترم قضایی، این محل طی یک عملیات غافلگیرانه مورد بازرسی قرارگرفت و مقدار دو کیلو و ۷۰۰ گرم موادمخدر از نوع تریاک از آن کشف شد.

وی با بیان اینکه در این راستا یک متهم دستگیر و پس ازتشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد، بیان کرد: نمیتوان فقط با افزایش نیروهای پلیس و برخوردهای انتظامی با این قاچاق مقابله کرد، بلکه در راه مقابله با مواد مخدر باید مشارکت مردمی را افزایش داده و مردم و خانواده ها را در اینخصوص آگاه کنیم.

فرمانده انتظامی سلماس تصریح کرد: از تمامی مردم شهرستان تقاضا داریم مامورین زحمت کش انتظامی شهرستان سلماس را با ارائه گزارشات خود به شماره تلفن 110درزمینه مبارزه با مواد مخدر بعنوان بلایی خانمان سوز دربین خانواده ها, یاری کنند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

معرفی برجسته ترین شاهکارهای تلاوت قاریان مشهور جهان در برنامه "قله های تلاوت"

چ جولای 22 , 2020
برجسته ترین و شاهکارهای تلاوت قاریان مشهور جهان اسلام در قالب میان برنامه ای با عنوان”قله های تلاوت” از روز چهارشنبه اول مردادماه از رادیو قرآن پخش می شود. به گزارش ایسنا، میان برنامه ی جدید رادیو قرآن با عنوان “قله های تلاوت” با هدف معرفی برجسته ترین شاهکارهای تلاوت […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع