کشف دپو ۹۱ هزار لیتری فرآورده های سوختی قاچاق در زاهدان

ایسنا/سیستان و بلوچستان فرمانده انتظامی استان سیستان وبلوچستان از کشف ۹۱ هزار لیتر فرآورده های سوختی قاچاق در بازرسی از محل دپو در شهر زاهدان خبر داد.

سردار محمد قنبری گفت: با کسب خبری مبنی بر قاچاق گسترده فرآورده های نفتی توسط اعضای سازمان یافته اعضای یک باند قاچاق به مرزهای جنوب شرق کشور، با توجه به حساسیت موضوع به صورت ویژه و کاملاً محرمانه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان عملیات گسترده ای را برای شناسایی و دستگیری اعضای این باند حرفه ای قاچاق آغاز که در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد، این افراد به صورت سازمان یافته با خرید گسترده محصولات نفتی از استان های مرکزی و انتقال آن به شهر زاهدان و سپس کشور پاکستان می کنند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در ادامه تحقیقات با رصد اطلاعاتی کارآگاهان پلیس محل دپو سوخت های قاچاق در یک کارگاه غیرمجاز در شهرک صنعتی زاهدان شناسایی شد.

سردار قنبری بیان داشت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی با کنترل نامحسوس محل پس از اطمینان از صحت موضوع با هماهنگی مقام قضائی در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه وارد عمل شدند و در بازرسی از محل ۹۱ هزار لیتر فرآورده های سوختی قاچاق شامل ۳۳ هزار قیر، ۵۸ هزار لیتر “فراکشن” و مواد اولیه تولید فراکشن را کشف کردند.

این مقام ارشد انتظامی در استان سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: در این رابطه یک نفر دستگیر و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

وی با اشاره به ادامه تحقیقات برای شناسایی و دستگیری دیگر اعضای این باند قاچاق سوخت تاکید کرد: پلیس در راستای برخورد با کالای قاچاق با جدیت عمل می کند و از شهروندان نیز انتظار داریم هرگونه فعالیت غیرمجاز از جمله قاچاق و توزیع کالاهای غیرمجاز را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.#

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تولید بیش از۳۵۰ هزار اصله نهال میوه‌های گرمسیری در شهرستان راسک

پ جولای 23 , 2020
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیر جهاد کشاورزی شهرستان راسک سیستان و بلوچستان گفت: امسال ۳۵۰ هزار و ۴۰۰ اصله انواع نهال گرمسیری، نیمه گرمسیری و زینتی در نهالستان فرزادی واقع در روستای تل سر از توابع بخش پیشین شهرستان راسک که یکی از بزرگترین نهالستان های میوه‌های گرمسیری کشور می‌باشد تولید […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع