کشف طلای قاچاق توسط مرزبانان هنگ تایباد

فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی گفت: مرزبانان این فرماندهی در هنگ مرزی تایباد موفق به کشف مقادیری طلای قاچاق به ارزش ۳ میلیارد و ۶۷۷ میلیون و ۲۳۲ هزار ریال شدند.

سردار ماشاالله جان‌نثار در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در تایباد، اظهار کرد: ماموران مرزبانی مستقر در ایست و بازرسی ۱۷ شهریور، در گیت ورود خودروهای ترانزیتی به داخل کشور، حین بازرسی دقیق از یک تبعه افغانستانی ۳۱۲ گرم طلای قاچاق را در قالب ۴ قطعه شمش کشف کردند.

وی افزود: متهم پس از دستگیری و توقیف خودرو برای طی کردن مراحل بازپرسی تحویل مرجع قضایی شد. 

سردار جان‌نثار بیان کرد: مرزبانان این فرماندهی شبانه‌روز با اشرافیت اطلاعاتی از هرگونه قاچاق کالا جلوگیری کرده و قاچاقچیان بدانند اگر هزاران راه کار برای قاچاق کالا به کار ببندند باز هم مغلوب هوشیاری مرزبانان خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

در مرحله نهایی فوتبال ساحلی؛ از زمین بی طرف خبری نیست!

س سپتامبر 15 , 2020
لیگ برتر فوتبال ساحلی به مرحله نهایی خود رسید تا تکلیف این فصل از بازی ها مشخص شود. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، این فصل از رقابت های لیگ برتر فوتبال ساحلی به علت شیوع ویروس کرونا در این روز ها با شرایط خاص خود برگزار شد و پس از […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع