کشف ۱۰ میلیارد ریال عتیقه در یزد

سرپرست پلیس امنیت اقتصادی استان یزد از کشف ۱۵۰ قطعه اشیاء تاریخی و عتیقه به ارزش ۱۰ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ محمدحسن کارگر گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با کار اطلاعاتی از نگهداری اشیاء عتیقه در یک مغازه در شهر یزد مطلع شدند.

وی تصریح کرد: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی در بازرسی از محل مورد نظر، ۱۵۰ قلم اشیاء عتیقه شامل انواع سکه های مربوط به دوره صفویه و پهلوی و شمشیر، ظروف و سماور عتیقه را کشف کردند.

سرپرست پلیس امنیت اقتصادی استان یزد با بیان اینکه کارشناسان میراث فرهنگی، ارزش اقلام کشف شده را بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال بیان کردند، افزود: در این خصوص یک متهم دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شد.

به گزارش سایت پلیس، این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: پلیس با اشراف اطلاعاتی و تلاش خستگی ناپذیر با قانون شکنان و سودجویان برخورد کرده و اجازه فعالیت به اینگونه افراد نخواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

قلعه نویی: چرا کسی حرف حمیداوی و زنوزی را نشنید؟/ تیم‌های دولتی در موضعگیری محدودیت دارند/ می‌خواهند با فوتبال بگویند مملکت شرایط عادی دارد!

ی مه 31 , 2020
سرمربی سپاهان حرفهای جالبی در مورد شروع دوباره لیگ برتر زد. به گزارش ایلنا، امیرقلعه نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان دقایقی پیش گفتگویی زنده با موج رادیویی ایران داشت و در رابطه با شرایط این روزهای فوتبال کشور و حواشی ای که پیرامون احتمال از سرگیری رقابت ها وجود دارد، […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع