کشف ۳۶ میلیون اقلام بهداشتی تقلبی در تهران

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران از کشف ۳۶ میلیون اقلام بهداشتی تقلبی خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ “دوستعلی جلیلیان” در توضیح این خبر، اظهارداشت: ماموران کلانتری ۱۱۷ جوادیه با دریافت گزارشی مبنی بر اینکه فردی در انبار متروکه ای در حوالی خیابان شوش مقدار فراوانی اقلام بهداشتی تاریخ گذشته با مارک های معتبر را جمع آوری و پس از اصلاح تاریخ آن و بروز رسانی کالا و با عنوان اقلام بهداشتی سالم در بازار مصرف توزیع می کند؛ تحقیقات خود را برای صحت و سقم این موضوع آغاز کردند.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: در تحقیقات پلیسی، انباری متروکه و هویت متهم شناسایی و نتیجه تحقیقات پلیسی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه پلیس به صورت نامحوس انبار متروکه را تحت نظر قرار داد، عنوان¬ کرد: ظهر روز گذشته، ماموران کلانتری جوادیه با دستور قضائی، متهم را دستگیر و در بازرسی از این انبار ۳۶ میلیون اقلام بهداشتی تاریخ گذشته کشف کردند.

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران  با بیان اینکه ارزش ریالی امول کشف شده توسط کارشناسان مبلغ ۲۰ میلیارد ریال برآورده شده است، گفت: متهم پس از اعتراف به جرم ارتکابی برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مسیر دشوار شاگردان نکونام برای کسب سهمیه آسیایی

د جولای 27 , 2020
شاگردان نکونام در سه بازی از چهار دیدار انتهایی خود میزبان حریفان خواهند بود و در یک دیدار دیگر باید در استان بوشهر به مصاف تیم پارس جنوبی جم بروند. به گزارش ایلنا، از سوی سازمان لیگ‌ برتر برنامه چهار دیدار پایانی تیم فولاد خوزستان اعلام شد که طبق آن […]

سردبیر

جانی واتسون

ما عاشق وردپرس هستیم و برای گسترش وردپرس بین فارسی زبانان سراسر دنیا، از سال ۱۳۹۰، فعالیت خود را به‌طور جدی آغاز نمودیم و همواره برای افزایش یادگیری همزبان های عزیزمان در سراسر دنیا، برنامه های آموزشی و محصولات ویژه آماده می‌‌نماییم.

دسترسی سریع